Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem? Aggodom?!

Terhes lettem? Aggodom?!

Figyelt kérdés

Tobb mint ket hete kesik a menstruaciom. A baratommal egyutt voltam megszakitassal. Tudom tudom a megszakitas nem vedekezes, de mar regota igy csinalja es eddig nem volt gond. 4 tesztet csinaltam mind kulonbozo: medi lab, modas, meg predictor early a negyediket mar nem tudom. Mind a 4 negativ lett, de menstruacio sehol. Gorcsolok feszt, megdagad olykor a hasam alja es kb. egy hete barnas folyasom is van. Mar eltelt 2 het a legutobi egyuttlet ota. Nagyon sokara kaptam nogyogyaszhoz idopontot es mar nagyon ideges vagyok. Nem szeretnenk meg gyereket. Majd 1 2 ev mulva csak.


25/l



2018. dec. 6. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, ez inkább nemi betegség lesz, nem terhesség.
2018. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat csak azt nem tudom hogy. :/ allando partnerem van es egyikunk se csalta meg a masikat. :/ hat az se sokkal jobb. :( koszonom a valaszodat
2018. dec. 6. 13:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, fertőzésem volt. Kikezeltek, nem volt gond.
2018. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Hat remelem hogy "csak" fertozes. Akkor neked is kimaradt? Es gyogyszeres kezelest kaptal?
2018. dec. 6. 13:36
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, teljesen kimarad egy menzeszem. Gyógyszert kaptam, hüvelyit és szájon át is kellett szednem, illetve páromnak is.
2018. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod. Most megnyugtattal kicsit. :) remelem, hogy "csak ennyi" tenyleg.
2018. dec. 6. 14:01
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
"Az se sokkal jobb". Neked tényleg egyforma a nem kívánt terhesség, és egy fertőzés?????????!!!!!! Nem vagy százas... megszakításos védekezéshez: már régóta így csinálja sose volt baj. Itt elég egyszer hibázni, és kész. Születik egy gyereked.... még a teljesen gépesített gyártósorokon is becsúszik néha egy kis hiba. Ti pedig nem gépek vagyok. Könyörgök, védekezz, ne szaporodj!
2018. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes megnyilvasnulast. Igen tudom hogy nem sokkal jobb de meg mindig jobban jarok. Ezutan fogok :) tabit iratok. Abban igazad van hogy becsuszhat hiba, de azert nem kene leoltani az embert hogy ne szaporodjon, mert nem 16 eves vagyok mar hanem 25. Lesz majd gyerekunk de nem most szeretnem, hanem par ev mulva.
2018. dec. 6. 15:02
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, addig jár az a bizonyos korsó is a kútra míg el nem törik..az egy dolog hogy eddig bevált a megszakítás, de mi a biztosíték hogy most is? Aki nem akar gyereket védekezzen.
2018. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Azért kérdez rá hogy az a bizonyos fertőzés honnan jött...
2018. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!