Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Bajt jelent vagy normális, ha a mellfeszülés alábbhagy egyik napról a másikra?

7. hetet töltöttem. A melleim mára nem feszülnek, egyáltalán nem érzékenyek mint eddig, pedig alig tudtam vele felkelni reggel vagy a párom megölelni. Korábban elvetéltem, félek ez nem jelent jót

dec. 7. 00:17  Privát üzenet  

A válaszok
En most vagyok 18 hetes. Nekem folyamatosan ez jatszodik le hogy egyik nap meg annyira faj es erzekeny hogy megboondulok de most is peldaul egyaltalan nem erzek kellemetlenseget. Es igen az elejen is igy volt nekem,valtozatos volt. Bizzunk a legjobbakban es boldog babavarast :)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 05:00 Privát üzenet
Nekem is kb a 7. hétig tartott. A 7. hét elején elmúlt a fájdalom, és egyelőre nem is jött vissza (9 hetes vagyok). Ugyanúgy nagyok és kemények, csak nem fájnak

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 06:52 Privát üzenet

Egyszer én is megijedtem a második terhességem alatt, amikor a 8. hét körül hirtelen elmúlt a mellfeszülés (azóta már megszületett a baba épen és egészségesen). De mivel nagyon megijedtem, kétségbeesve hívtam a nőgyógyászom, aki elmagyarázta, hogy a következő esetek lehetségesek:

1. Megszűnnek a tünetek és nincs baj

2. Megszűnnek a tünetek és baj van

3. Nem szűnnek a tünetek és nincs baj

4. Nem szűnnek a tünetek és baj van.

Azaz, nem jelent semmit, ha megszűnnek a tünetek, de az sem, ha végig a 12. hétig vannak tünetek.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 8. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kamaszkorban normális a mellfeszülés?
Utró mellett mellfeszülés ez normális?
Mellfeszülés, mellbimbófájdalom a cilus 3-4. napján utalhat valami hormonproblémára, vagy normális dolog? Van méhpolipom,8. hónapja nem jön a baba.
4-5napja pozitív az ovuteszt. , ez normális? Még csak a 11. ciklusnapon vagyok. Érzésre is peteérés körül vagyok (mellfeszülés, pici görcsök) mitől leget a soknapos pozitívság?
Mellfeszülés a ciklus 9-10. napján? Normális, vagy valami hormonproblémára utal? Égnek a mellbimbóim, szurkál a mellem, szédelgek, fáj a hasam is. Ez már peteérést jelezhet? Vagy csak közeledik?
Mensi utáni mellfeszülés mit jelent? Szurkál is, főleg oldalt. Mensim normális volt, , méhkaparás után.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!