Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dohányzás abbahagyása után...

Dohányzás abbahagyása után mikor próbálkozhatunk babával?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Azt mondják meg olvasom pont a baba váró könyvemben hogy a terhesség előtti dohányzás egyátalán nem befolyásolja a baba egészséget.
2018. dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A petesejt fejlődési ideje kilökődés előtt kb 4 hónap. Ennyit érdemes várni ha az édesanya bármilyen káros szerrel élt (sok alkohol, drog, cigi, gyógyszerek).
2018. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én babatervezés előtt hagytam abba 10 év után, nem hagytam szünetet, rá 3 hónapra jött össze a terhesség.
2018. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3-4 hónapot mondtam volna kapásból. Annyi idő alatt sok minden kiürül, meg te is hozzászoksz a nemdohányzáshoz. Addigra már jelentősen csökken az abbahagyás miatti feszültség is, nyugodtabb leszel, ami mindenképpen hasznos.
2018. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat🙂

1 hónapja hagytam abba,még van azért sóvárgàs

de én is ugy gondoltam meg 2-3 honapot azért várunk

csak nem voltam benne biztos h elèg🙂

már nagyon szeretnénk de nem akarom h a kicsinek valami baja legyen ha korán összejön

2018. dec. 7. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves dolog tőled, hogy így figyelsz erre, de hidd el semmi baja nem lenne akkor sem ha már most összejönne. Én pozitív tesztig cigiztem, kövezzetek meg érte. De egyik napról a másikra leraktam, és most van egy 3 hós gyönyörű egészséges gyermekem, ja és azóta sem cigizek. Szoptatok, így ezért sem, meg nem is hiányzik. Szóval 1 éve tettem le, mikor pozit teszteltem. Semmi baja nem lesz, nyugodtan próbálkozzatok!
2018. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!