Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az ultrahang...

Szerintetek az ultrahang képek alapján lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A doki csak annyit mondott hogy 50-50% de nem látja rendesen. Ezeket a képeket kaptam. Szerintetek van ott valami, vagy még nem jött össze?


Tesztem pozitiv volt, és a kalkulator szerint most lennék 4 hetes 2 napos


Itt vannak a képek


[link]



[link]


[link]



2018. dec. 7. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

4+2 eszméletlen korai orvoshoz menni.


Szerinted ha a megfelelő képzettséggel és releváns tapasztalattal rendelkező orvos az uh monitoron nem látja, akkor a feltöltött rosszabb minőségű és kisebb fotók alapján laikusok releváns választ fognak adni?

2018. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A dokinak nem hiszel, de szuperanyunak igen? 🤔
2018. dec. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív a teszt, akkor lehetsz terhes.

Nálunk 6-7 hetesen is csak egy 3-4 mm-es pötty látszott és egy kicsit nagyobb szikzsák.

Fölöslegesek a képek, várj türelemmel még vagy 4-5 hetet és menj újra dokihoz.

2018. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha pozi a teszted valószínű babát vársz 😀. Én csinálnék még egy tesztet a biztonság kedvéért és ha az is az akkor biztos lehetsz benne 😉
2018. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Jó is hogy tőlem kérdezed, mert én biztos jobban tudom mint az orvos 🤔😂...
2018. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon, hogy a képeken a petefészkeid vannak.

Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket. Szerinted ha az orvos nem látta, akkor majd itt mi fogjuk? Ne legyél már hülye. Ha pozitív a teszted, akkor nyilván terhes vagy, de 4+2 hetesen mégis hova rohansz? Nem lehet látni egy ekkora terhességet még a legjobb UH géppel se. Majd betöltött 6 hetesen éppen elég lesz orvoshoz menni.

2018. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn meg a nyálkahártya, amiben nincs egyelőre semmi. Pont úgy, ahogy az orvos mondta.
2018. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legkorában 5 hetesen láthat petezsákot,elötte nemigen.De ha pozi a teszted akkor ott van ö csak még nagyon picike😊Gratulálok
2018. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most voltam orvosnál pozi tesztel és görcsöléssel mensi szerint 5hét 5 naposan é csak a megvastagodott méhnyálkahártya látszott, és egy pici felritkulás, és cisztát vagy mit a petefészkemben (állítólag egy ideig ez tartja fenn a terhességet). 2 napra rá lett most pénteken látható petezsák szikhólyaggal. Mondjuk közben futottunk egy kört nehogy méhen kívüli legyen. Igazából így fogalmam sincs hol tartunk hetileg...de a lényeg még bőven bármi lehet, főleg ha később fogant.
2018. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 4 hetes 5 napos vagyok és eszem ágában soncs még uh-ra menni. Majd 6 hetesen megyek először, akkor már biztosan látnak valamit. Légy türelemmel, tudom ilyenkor nagyon nehéz 😀. Szerintem lehetsz terhes. Csak nagyon korán mentél!
2018. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!