Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Szerintetek az ultrahang képek alapján lehet terhesség?

A doki csak annyit mondott hogy 50-50% de nem látja rendesen. Ezeket a képeket kaptam. Szerintetek van ott valami, vagy még nem jött össze?

Tesztem pozitiv volt, és a kalkulator szerint most lennék 4 hetes 2 napos

Itt vannak a képek

[link]

[link]

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: ultrahang, terhesség

dec. 7. 09:34  Privát üzenet  

A válaszok

4+2 eszméletlen korai orvoshoz menni.

Szerinted ha a megfelelő képzettséggel és releváns tapasztalattal rendelkező orvos az uh monitoron nem látja, akkor a feltöltött rosszabb minőségű és kisebb fotók alapján laikusok releváns választ fognak adni?

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont dec. 7. 10:29 Privát üzenet
A dokinak nem hiszel, de szuperanyunak igen? 🤔

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont dec. 7. 10:58 Privát üzenet

Ha pozitív a teszt, akkor lehetsz terhes.

Nálunk 6-7 hetesen is csak egy 3-4 mm-es pötty látszott és egy kicsit nagyobb szikzsák.

Fölöslegesek a képek, várj türelemmel még vagy 4-5 hetet és menj újra dokihoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont dec. 7. 11:14 Privát üzenet
Szia! Ha pozi a teszted valószínű babát vársz 😀. Én csinálnék még egy tesztet a biztonság kedvéért és ha az is az akkor biztos lehetsz benne 😉

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 4/10Időpont dec. 7. 11:55 Privát üzenet
Jó is hogy tőlem kérdezed, mert én biztos jobban tudom mint az orvos 🤔😂...

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont dec. 7. 12:51 Privát üzenet

Ne zavarjon, hogy a képeken a petefészkeid vannak.

Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket. Szerinted ha az orvos nem látta, akkor majd itt mi fogjuk? Ne legyél már hülye. Ha pozitív a teszted, akkor nyilván terhes vagy, de 4+2 hetesen mégis hova rohansz? Nem lehet látni egy ekkora terhességet még a legjobb UH géppel se. Majd betöltött 6 hetesen éppen elég lesz orvoshoz menni.

# 6/10Időpont dec. 7. 16:24 Privát üzenet
Az elsőn meg a nyálkahártya, amiben nincs egyelőre semmi. Pont úgy, ahogy az orvos mondta.

# 7/10Időpont dec. 7. 16:25 Privát üzenet
Legkorában 5 hetesen láthat petezsákot,elötte nemigen.De ha pozi a teszted akkor ott van ö csak még nagyon picike😊Gratulálok

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont dec. 7. 21:26 Privát üzenet
Én most voltam orvosnál pozi tesztel és görcsöléssel mensi szerint 5hét 5 naposan é csak a megvastagodott méhnyálkahártya látszott, és egy pici felritkulás, és cisztát vagy mit a petefészkemben (állítólag egy ideig ez tartja fenn a terhességet). 2 napra rá lett most pénteken látható petezsák szikhólyaggal. Mondjuk közben futottunk egy kört nehogy méhen kívüli legyen. Igazából így fogalmam sincs hol tartunk hetileg...de a lényeg még bőven bármi lehet, főleg ha később fogant.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont dec. 8. 10:28 Privát üzenet
Bölcső nevű felhasználó válasza:

Én 4 hetes 5 napos vagyok és eszem ágában soncs még uh-ra menni. Majd 6 hetesen megyek először, akkor már biztosan látnak valamit. Légy türelemmel, tudom ilyenkor nagyon nehéz 😀. Szerintem lehetsz terhes. Csak nagyon korán mentél!

# 10/10Időpont dec. 10. 14:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma 1 hete, hogy késik, uh-n a doki nem látott semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Lehet baba?
Emlő ultrahangon, esetleg nőgyógyászati vizsgálaton láthatják a korai terhességet?
Ilyenkor mire számíthatok?
Megállapítható-e hüvelyultrahangos vizsgálattal terhesség?
Ultrahangon fekete kicsi kör alak 11 mm nyálkahártyával. Ez terhesség vagy lehet más?
Junius 4 . en volt utolsó menses.23. an ovulaciö. Tegnap voltam a dokinal 12 mm nyalkahartya es a jobb oldalon 33 mm tüsző . Szerintetek lehet terhesseg? Ésn sokallom a tüsző méretét.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!