Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés, halva szülés, missed...

Vetélés, halva szülés, missed ab, pocakban meghalt baba után is lehet egészségessen teherbe esni, ami sikeres és meg marad?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. 😊
2018. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sorozatban 4 vetelesem volt, majd azutan egy teljesen problemamentes terhessegbol szuletett meg a kisfiam.

Szoval igen, lehet. Volt az a pont, amikor mar mi is azt hittuk, hogy nem lehet jo vege a tortenetnek, de lett. :)

2018. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Missed ab után született a lányom, és a következő terhességemmel sincs gond, 34 hetes vagyok :)
2018. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nekem a 8.honapban volt halvaszülésem és utána két egészséges gyerekem született még.
2018. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen Kedves lehet!!!! Meríts erőt mindebből mindezt túlélted. Készülj fel a babavárásra testben és lélekben is. Aztán kicsit engedd el és hagyd hogy jöjjön és hidd el magadról hogy ki tudsz hordani egy egészséges babát. Koraszülés majd egy 20. hetes nagyvetélés után pontosan ezt csináltam. Négy évig készültem és vártam az alkalmas időpontra. Most az én kis Csodám 5 hónapos lassan. Kitartás!!!! Sokan vagyunk Veled vagyunk!!!!
2018. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20. héten vetéltem el. A következő terhességemnél ugyanazon okokból majdnem 18 hetesen ismét, de akkor egy azonnali műtéttel sikerült megmenteni a babám. Egészségesen megszületett.
2018. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!