Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 4honappal terhes...

Szülés után 4honappal terhes lettem?

Figyelt kérdés

Szülés után 4hónappal terhes lettem felírt a 6hetes kontrollon a nőgyogyasz fogamzásgátlót amit szoptatás alatt is szedhetek mégis terhes lettem

Császárral szültem terveztünk kistesót de nem most hanem úgy nyár közepén de ha már így alakult hogy jőn akkor én nem megyek abortuszra képtelen lennék rá .

a dokim azt mondta hogy kihordhato így ilyen kis idővel császár után a terhesség csak a 36héten valószinű programozott császárom lesz

Viszont rémhíreket olvasok es hallok higy császár után kinimum 1évet várni kell mert különben szétszakadhat a heg

Ezért most meijedtem,pedig a dokim azt mondta kihordható ígyis csak sűrűn kell járni hegellenőrzésre

Oktalanul aggodom ennyire ?


2018. dec. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán a dokidnak kéne hinni, aki TÉGED vizsgál, TÉGED ismer. Az, hogy xy terike hogy viselte a terhességet mi a fenét számít a te szempontodból? Ha azt mondta az orvos, hogy rendben leszel, nyilván okkal mondta ezt. Nem is értem komolyan, hogy tarthatod előbbre valónak idegenek véleményét egy fórumon az orvosodénál...
2018. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak nagyon megijedtem az ismerettsegi koromben is csak ezt hallom hogy nagyon veszélyes

3orvoshoz is elmentem pedig hogy biztosan kihordható e így a terhesség és csak pozitivat mondtak persze mondtak hogy várni kellett volna azert meg 1fél évet

2018. dec. 7. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
1es hidd el sok doki is azt mondja nem jó. Akinél voltam ő lehordott mert 1 éve volt császárom és teherbe mertem esni. Akkor csak 8 hetes voltam.
2018. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ne aggódj nem lesz baj a hegednek :)
2018. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Barátnőm babái között 12 hónap lesz, semmi baja a hegének. A baba kicsit nyomja neki, de ennyi.
2018. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is ennyi a korkülönbség, csodaszép vbac baba a második. 😊
2018. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!