Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gyanakodjak inkàbb?

Piroska és a farkas kérdése:

Mire gyanakodjak inkàbb?

Figyelt kérdés
Àtlagosan 35 naposak a ciklusaim, kislànyom és kisfiam is 21. napi együttlétből fogant. Az előző menstruàcióm kb 48 napra kitolódott, a 40. naptól minden nap teszteltem, de semmi. Most megint a 45. napnàl tartok, de csak 1 x vagy 2 x voltunk együtt, és bàr nem néztem, H ovukor- e, de talàn elvileg koràbban. Jó 2 hete folyamatosan elég hatàrozottan érzem vhogy a petefészkemet, picit mintha szúrna. Ma délutàn pàr màsodperc alatt pozitív lett a terhességi teszt. És most fogalmam sincs, hogy nekem, akinek csak ovut figyelgetve sikerültek a gyerekek, létezik- e, hogy csak így simàn hopp, most sikerült, vagy gyanakodjak arra, hogy vmi ciszta lehet? Cisztàm sosem volt még, és egyébként màr kértem időpontot a nőgyógyàszomhoz, nagyon jól tudom, h senki sem làt itt belém:), de ha volt vki, akit teljesen vàratlanul ért a sajàt pozitív tesztje, elmondanà nekem, hogy baba volt- e a dologban vagy màs?
2018. dec. 8. 14:46
 1/2 anonim válasza:

Szia! :)

Mi nagyon szerettünk volna babát.. Próbálkoztunk, első hónap sikertelen. Következő hónapban próbáltuk úgy időzíteni, hogy pé körül is legyünk együtt, de a munka miatt sajnos nem jött össze. Nem is bíztam igazából benne, mert semmi tünetem nem volt. Majd mivel késett a vérzésem, igaz csak 1 napot, de kíváncsiságból csináltam egy tesztet, és pár mpn belül ott volt a két csík :) aztán később az orvosnál kiderult ugyebár, hogy hány hetes, napos.. Vissza számoltunk, és az utolsó menstruációm utolsó napja utáni nap jött össze a baba.. :D ami elég hihetetlen volt :D de ha jönni akar, úgyis jön. Szóval most hatalmas a boldogság nálunk :)

2018. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem eddig mind a három váratlanul ért :D Egyik sem akkor fogant mikor figyeltem pedig mindre több évet vártunk. (Sajnos csak gy fiam született de a pozi teszt akkor is pozi)
2018. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!