Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítséget szeretnék! Lehetek...

Segítséget szeretnék! Lehetek terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kicsit kétségbe vagyoj esve és nem biztos, hogy mindennel teljesen tisztában vagyok ami a témát illeti. A párommal november harmadikán voltunk utoljára együtt, ekkor volt ovulász és a nagy hévben nem védekeztünk. Sokat számoltam már, és sok helyen utána olvastam már. A lényeg, hogy nem tudom terhes lehetek e. A soron következő mensim megjött, semmiben nem volt más mint szokott, sőt két nappal előbb jött meg mint kellet volna, de én még mindig nem voltam nyugodt ezért mensi utáni héten csináltam egy tesztet ami negatív lett, ekkor még mindig nem voltam nyugodt ezért december 5.én is csináltam egy tesztet, (ez már ovulász után volt, leszámolva a fogantatási idő 6-12 napját, a 12. nap után 20 nappla) ami szintén negatív lett. Tüneteim kimondottan nincsenek, csak a melleim mintha nöttek volna és érzékenyek, de csak ovuláció óta szóval az valószínű PMS. Viszont más PMS tünetem meg nincs pedig szokott lenni.Szerintetek? Mi a véleményetek? Lehetek terhes?

A válaszokat előre is köszönöm



2018. dec. 8. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2018. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan most nem.
2018. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az aktustól számított 1 hónap múlva már ki kéne, hogy mutassa a teszt ha terhess lennék, nem? Akkor már biztos az eredmény elvileg
2018. dec. 9. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ha bizonytalan vagy menj el nőgyógyászhoz.
2018. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
De most komolyan akinek ennyi esze van hány éves?
2018. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy. Egy honap utan mar biven kimutatna hiszen addigra beagyazodik es a hcg szint elkezd novekedni. De maskor figyeljetek oda ha nem akartok babat, konnyebben osszejohet mint hiszitek,foleg igy.
2018. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Biztosat nem mondhatunk de valószínűleg nem vagy terhes
2018. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy hónappal később tutira kimutatja az eredményt a teszt, nyugodj meg, ezt most megúsztad! Ha továbbra is parázol, menj el nőgyógyászhoz, hogy ő is megnyugtasson. És innentől kezdve nagyon óvatosan szexeljetek.
2018. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Főleg annak aki tényleg segíteni akart és nem ítélt el! :) A tesztek továbbra is negatívak :)
2018. dec. 11. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!