Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitassal vedekeztunk,...

Megszakitassal vedekeztunk, de eszrevettem, hogy egy keves jutott belem. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Jovoheten kell megjonnie, 2 hete voltunk egyutt. Az igazsag az, hogy voltam mar varandos, de elhalt a pici. Mielott meg kellett volna jonnie akkor, puffadtam, hasmenesem volt, es kicsit gorcsoltem, illetve sok volt a savam, es sok folyasom volt.

Ne most ugyanez a helyzet, de amig nem kesik, nem akarok tesztelni. Mindenkeppen meg szeretnem tartani, de dohanyzom, es nem tudom, hogy most hagyjam e abba, mert nem vagyok biztos a terhessegben. Ilyenkor meg nem okozhat karosodast, ha esetleg tenyleg van egy pocaklakom? Ha bebizonyosodik, abbahagyom. Az elozonel meg nem dohanyoztam egyaltalan.



2018. dec. 8. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ hány naposak a ciklusaid?! Ha szabályos 28 naposak, akkor elvileg nem eshettél teherbe, de ez attól is függ, hogy a párod kiskatonái mennyi ideig életképesek. Bocsánat, hogy ilyet kérdezek, de hogy vetted észre, hogy beléd is ment kicsi? Tényleg érdekel, mert múltkor nekem is fura volt, hogy együttlét után valami kijött belőlem és nem emlékszem, hogy korábban volt-e ilyen.
2018. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Valtozoan jon meg sajnos..de ovu tajekan voltunk egyutt.

Ugy ereztem hogy kimegyek utana mindig pisilni es mikor megtoroltem, akkor olyan volt a papir..

2018. dec. 8. 21:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Ugy vettem eszre*
2018. dec. 8. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Köszönöm!


Ha ovu tájékán voltatok együtt, akkor természetesen van esély rá, hogy sikerült:). Párodnak mondtad, hogy mi történt?

2018. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,de azt mondta, hogy o nem erezte, hogy ment volna belem, mert o allitja hogy idoben kivette, de volt mar ra pelda hogy bennem ment el, es nem lettem terhes.
2018. dec. 8. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy terhes vagy-e, de lehetsz terhes, mert a megszakítás nem védekezés...
2018. dec. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki azt gondolja hogy a megszakítás védekezés, az ássa el magát és ne szexeljen ész nélkül. Akinek bejön ez a dolog, annak pusztán szerencséje van, amiért nem csúszott be. Még..
2018. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete volt az aktus,akkor egyszerűbb lett volna tesztelni,mint ide kérdést kiírni.
2018. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A megszakitas nem vedekezes, hanem szerencsejatek.
2018. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett Veled? Megjött? Vagy még nem kellene?
2018. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!