Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babával probálkozunk, eddig...

Babával probálkozunk, eddig minden hónapban erősen éreztem mikor van peteérésem és most nem. Lehet, hogy babát várok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap azaz 12. 08-án lett volna/ volt peteeresem 7-én es 6-án illetve az utolsó menstruációm követően kb 4x voltunk együtt a párommal. Ez az első próbálkozós hónap. Lehet rá esélyünk?

Volt olyan akinek össze jött ilyen hamar?


2018. dec. 9. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez olyan lehetetlen kérdés, már ne is haragudj. Kb. 50-50% hogy sikerült, vagy nem. van, aki több évig próbálkozik, van, akinek elsőre összejön.

Nekünk 3 gyerekünk van, az első kettő azonnal összejött, a harmadik 2 év múlva.

Minden mindennel összefüggésben van. Az egészségi állapototokkal, a jó időzítéssel stb. szóval sok sikert és jó próbálkozást. A lényeg, hogy nem szabad rágörcsölni, sem búslakodni, ha nem jön össze azonnal.

2018. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Teszt?
2018. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neharagudj nem ertem 08àn kellett volba meg jönni vagy csak akkor volt ovid??mert akkor mèg korai a terhessègre gondolnod...ès ne paràz rà màr röktön az első hònapban, mert az nem jò..
2018. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!