Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor teherbe tudok esni?

Ilyenkor teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés

10 napig kell szednem progesterone exeltist viszont mád csak a fele van hátra, és ma van ovulációm.

Ha együtt vagyok ekkor a párommal, és amikor abba hagyom a gyógyszert (utána megjön) akkor kizárva ilyenkor a terhesség?

Barnázásra írták fel nekem amúgy illetve kevés a méhnyálkahártyám!



2018. dec. 9. 13:42
 1/3 momoka 2002 ***** válasza:
Hogy mondta az orvos? Progeszteront csak igazolt ovulacio utan erdemes szedni es ha ovu korul vagytok egyutt termeszetesen tortenhet terhesseg. 10 nap utan ha abbahagyod meg kene jonnie,persze ha nem tortent megtermekenyules.
2018. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Barnáztam és mondta az orvos szedjem már akkor , elmúlt a barnázás viszont mostanság van ugye az ovum de már csak 4 szem van.

Ha esetlegesen megtermékenyülés lenne az kizárja majd hogy a gyógyszer abbahagyása után ne jöjjön meg a megvonásos? Nem akkor ha már beágyazódott? Nem értek ehhez bocsi ha hülyeséget kérdezek

2018. dec. 10. 09:36
 3/3 momoka 2002 ***** válasza:
Ha barmily modon progeszteront juttatsz be a szervezetedbe, ugy veszi,hogy mar volt ovud (progeszteron a sargatesthormon ami ovu utan termelodik.)es az lh hormon ami az ovlaciodert felelos nem fog termelodni, igy nem lesz ovud ,mert ez olyan mintha mar megtortent volna. Azert irtam elobb hogy igazolt ovulacio utan (amit a doki vervetellel vagy ultrahanggal kovet) kellene szedned. Ezaltal vastagodik meg a nyalkahartyad es lesz elegendo mennyisegu verzesed.
2018. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!