Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek lánya lett, és figyelte...

Akinek lánya lett, és figyelte az ovut, mikor voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2018. dec. 10. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Ugye tudod, hogy a spermium határozza meg a gyermek nemét, nem pedig a petesejt? Tehát semmi köze hozzá, hogy mikor vagytok együtt.
2018. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze, köszi. 😀

De időzítéssel sokan próbálkoznak, tudtad?😊

Dr. Czeizel írása alapján.

Az xx, tehát "lány spermium" elméletileg tovább képes "várakozni", így pár nappal ovu előtti együttlét esetén esélyesebb a lány

2018. dec. 10. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Itt beszél róla Czeizel kb. 4:30-tól:

[link]

2018. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiam pont középidőben fogant.

Lányommal a 7. ciklusnapon voltunk csak együtt (nem is gondoltuk, hogy összejön).

Most várom a 3. babát, csak középidőben tudtunk együtt lenni, 2. kislányunkat várjuk.

2018. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer ovukor voltunk együtt, 1-1 az állás
2018. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Erre csak az tud választ adni, aki amellett, hogy annyira próbált teherbe esni, hogy figyelte az ovulációt, az egész ciklusban csak egyszer szexelt, ez pedig számomra eléggé ellentmondásos. (Kivéve, ha objektíve nem tudtak másképp együtt lenni.) Ha rendszeresen volt aktus, akkor kb. lehetetlen megmondani, hogy melyik volt a sikeres. Vegyespáros ikreim vannak, lehet, hogy nem is azonos aktusból származott a spermium, amiből lettek, lehet, hogy nem is egy napon repedt a két tüsző, stb. Kár erre energiát pazarolni, hogy valamelyik nemnek nagyobb esélyt akarsz adni, annyira elhanyagolható matematikailag annak a hatása, hogy melyik kromoszómát tartalmazó spermiumnak milyen az élettartama, melyik gyorsabb és a többi marhaság.
2018. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív ovuteszt napján
2018. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ovut tudtam, mikor van, de nem időzítgettünk direkt, csak emlékszem, mikor szexeltünk utoljára ovu előtt. Lányomnál 4 nappal előtte, utána azért tudom, hogy nem volt több aktus abban a ciklusban, mert full betegek lettünk mindketten. Most fiút várok, 2 nappal ovu előtt voltunk együtt utoljára, aztán a férjem éjszakás volt, későn ért haza stb, lényeg, hogy ovutól vagy egy hétig nem volt semmi.
2018. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Első gyerek:

Rendszertelen ciklus miatt fogalmam sincs, mikor fogant. Lány.

Második:

Napi 2x szexeltünk, ezáltal szintén nem tudom, mikor fogant. Lány.

Harmadik:

Napra pontosan tudom, hogy ovu napján fogant, pont középidőben, mikor elvileg fiúra nagyobb az esély. Lány :D

2018. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kislányt várok. Én használtam ovu tesztet. Mikor pozi volt az ovu teszt, aznap nem tudtunk együtt lenni, csak következő nap.

Az első gyerekem is lány, ott nem használtam tesztet, de azt hiszem ott is középidő után voltunk együtt.

2018. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!