Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásos vérzés a...

A beágyazódásos vérzés a beágyazódás elején vagy végénél történhet?

Figyelt kérdés
Ha ez történik, innentől legkorábban mikor mutatja ki a teszt az esetleges terhességet?

#vérzés #Nap #terhesség #teszt #Beágygyazódás
2018. dec. 11. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a pecsételés utáni 4. napon negatív teszt, Predictor Early-vel. Sokaknak ilyenkor már kimutatja, ahogy olvasgattam. De tudod, a nem várt napját illik megvárni. ;) :D
2018. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 7-8 nappal volt pecsételésem, de a teszt csak a kimaradt havi után 2 nappal mutatta ki.
2018. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok mihez számolni.

4 hónapos a babám, csak szopik. Még nem jött meg a szülés óta. Megszakítással védekezünk, nem túl sűrű a szexuális életünk (kb heti 1).

Szombat este volt kb 3 csepp vér a hüvelyváladékban. Azt gondoltam, megjött, de azóta semmi.

El leszek átkozva, de nekem most nagyon nem hiányozna egy újabb terhesség.

(Bevált a megszakítás nagyon sok éven át, a gyerekeim nem úgy fogantak. De ettől a pár csepp vértől megijedtem, nem beágyazódás volt-e... És még nem teszteltem, mert nem hiszem, hogy kimutatná, ha esetleg van valami.)

2018. dec. 11. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A tüszőrepedést is kísérheti enyhe vérzés, ez még nem konkrét jel a babára.
2018. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak megijedtem, és próbálom kizárni a lehetőséget, de a tesztet még korainak tartom, azért nem csináltam meg. Előző szülésnél 7 hónap után jött meg, addig semmit nem tapasztaltam.
2018. dec. 11. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor fogékonyabb a szervezet. Egy barátomnak 4dik lombik sikerült, és miután szülés után 3 hónappal terhes volt, megszakítással védekeztek mert nem gondolták hogy lehet természetes úton gyerekük...
2018. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen ismerősöm nekem is van, első gyerek 4.lombik, második spontán, harmadik baba fogamzásgátló mellett... :S
2018. dec. 11. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!