Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom rendszertelen valaki...

Ciklusom rendszertelen valaki segít? Baba projekt

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátlót.

Október 26-án meg is jött. Akkor a 20. napon volt ovum.

Októbert kihagytuk es most Novemberben próbálkoztunk. Viszont a 28. naptól kezdve a 32.-ig pozitív volt az ovu tesztem.

A 33. napon lett negatív.

És még máig nem jött meg az októberi óta.

A 10-es terhességi tesztem ma negatív lett reggeli vizeletből.

Lehet hogy nem is volt peteérésem, nem tudott megrepedni?

Vagy miért nem jön meg ha nem vagyok terhes?



2018. dec. 11. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy miért nem jön meg ha nem vagyok terhes?"

Nos, talan a fogamzásgátló miatt? Még csak nemrég hagytad abba. Ne várd egyből a szervezetedtől, hogy azonnal pontos legyen a ciklusod. Minimum fél év kell, mire rendszeres lesz a menstruációd. Ettől függetlenül próbálkozni lehet.

2018. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az akkori pozitív tesztet követte volna repedés, akkor rá kb. két hétre megjött volna. Mikor volt az első negatív teszt?


Én fogamzásgátló után hőgörbét vezettem, hogy tudjam volt-e repedés és mikor. Első ciklusban 13. napon volt, így 27. napra jött meg, a másodikban már csak a 20. napon repedt, így 35. napra jött meg.


Ha nem vagy terhes, akkor vagy azért jön meg, mert nem volt tüszőrepedés, vagy később volt mint gondolod és még nem is esedékes. Ezt görbe nélkül nem lehet házi módszerekkel objektíve kideríteni.

2018. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt mondod, hogy lehet máskor volt peteérés mint az lh teszt mutatta?

Hőgörbét nem tudok vezetni, mivel 3 műszakban dolgozom. Nem tudok ugyan akkor kelni mindig.

Az első negatív nap nov. 27-én volt a 33. ciklusnapon.

2018. dec. 11. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!