Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves lány vagyok. Barátommal 2 napja voltam együtt, óvszerrel védekeztünk, nem használok fogamzásgátlót mert hormon beteg vagyok és nem tenne valami jót nekem meg amúgy se nagyon szeretnék használni. Tegnap óta kicsit szédülök és néha pici hányingerem van. Tudom, hogy esetleg valami betegség is lehet vagy szimpla rosszullét de nagyon tartok attól, hogy terhes leszek az előtt mielőtt gyereket szeretnék ezért eléggé bebeszélem magamnak a dolgokat. Gondolkozok terhességi tesztben is csak ahhoz várnom kell egy hetet, hogy jól ki mutassa a dolgokat. Szerintetek tartanom kéne ettől vagy csak szimpla bebeszélés. Előre is köszi a válaszokat.

2018. dec. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha védekeztetek, akkor elméletileg nincs ahogy terhes légy.
2018. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el két nap után nem jelentkeznek egyszerre a tünetek.

Szóval szerintem nem vagy terhes

2018. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt nem jelentkeznek a terhesség főbb tünetei. Pihizz le kicsit, bizti csak beteg vagy. Vagy esetleg ez az idő változás. Én is ugyan így érzem magam 2-3 napja, pedig nem feküdtem le senkivel és fiú is vagyok szóval kizárt a terhesség.

Ne izgulj, nincs semmi gond. Csak pihizz egy kicsit, igyál sok fojadékot és jobban leszel :)

Jobbulást :)

2018. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)! Megpróbálok pihenni.
2018. dec. 11. 21:44
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem is ezek a tüneteim... De pasi vagyok :D szal sztem is csak valami kerülget minket... Legalábbis, remélem nem vagyunk terhesek mindketten :D
2018. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!