Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mien az ovulacios fajdalma?

Kinek mien az ovulacios fajdalma?

Figyelt kérdés
Mi kisbabat tervezunk es 8.an 10.en es 11.en voltunk egyutt elmeletileg tegnap volt Ovulaciom de viszont ma 12.en erzek ovulacio fajdalomszeruseget igaz meg nemereztem eddig de most igen.. alul a mehemnel ilyen mindjart megjon erzes...mikor ulok vagy allok akkoris eleg kellemetlen erzes.
2018. dec. 12. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem. 2 gyerekem van. 😊
2018. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erdekes mert eddig ensem. Tegnap volt elvileg ovum de ma erzek olyan fajdalmat mint amikor megakar jonni es eleg kelemetlen onnan gondolom hogy ovus fajdalom lehet :/
2018. dec. 12. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ovu körül szoktam mindjárt megjön érzést érezni de nem minden ciklusban.
2018. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ertem. Akor jol gondoltam hogy lehet az ovut erzem vagy lehet tegnap volt csak ma jottki a fajdalom egyebkent 25.ere nem varom szoval ez menstruacio miatt meg nemlehet :)
2018. dec. 12. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

En minden ciklusban erzem, nem is kicsit.

Nekem nem mensis fajdalom, hanem inkabb feszul, szur, egy ideig a valamelyik oldalon a petefeszkemnel (amelyikben epp ovulacio van), majd a csucsponton kisugarzik a vegbelem fele a fajdalom. Rendesen meggyotor, menni, leulni nem tudok, de nem tart sokaig, fel ora-ora.

Egyebkent elso gyerek elott en sem ereztem soha, csak azota erzem, hogy szultem, tobb, mint tiz eve.

Baromi kellemetlen, de teny, hogy se homeroznom, se ovutesztelnem nem kell...

2018. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En nagyon erzem szules ota. Eros tompa fajdalom alhasban tuszorepedeskor, 1-2 oran at. Azt megelozo napokban szurkakas es fajdogalas.
2018. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Uhh...enis egyebkent egesznap ereztem az ovus fajdalmat mostannra ez mar jobb mar nem nagyon erzem. :) kb 5 oran keresztul ereztem :)
2018. dec. 12. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

soha nem volt

pedig szültem 3x

de ettől még pontosan tudtam h mikor van peteérésem ...

2018. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a gyerkőc előtt is éreztem.Napokkal előtte görcsölgettem, mondjuk nem olyan intenzitással, hogy a járással,üléssel problémám legyen, csak olyan szolidan.Szülés után vagyok 1 évvel, most sokkal durvábban és kellemetlenebbül érzem napokig a görcsölgetést.De pld megjön érzésem most sincs.Csak előtte pár napig görcsölök.

Sikeres hónapot kérdező:)

2018. dec. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam olyan, mint ahogy az 5-ös válaszoló is leírta. Hányinger, szédülés is társul hozzá, valószínű a vérnyomásom leesik olyankor, de csak gondolom, nem szoktam mérni.
2018. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!