Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyien tapasztaltatok...

Mennyien tapasztaltatok mellfeszülést a nem várt menstruáció idején, ha várandósak voltatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szinte mindenhol olvastam ezt a tünetet. Ez nem szubjektív?
2018. dec. 13. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam még hogy terhes vagyok, amikor már éreztem a mellfeszulest. Mikor meg kellett volna jönnie, akkor éreztem magam furán, hogy pl hason fekve is fájtak a melleim, érzékenyek voltak, feszültek, holott előtte sose volt ilyen nekem, menstruációnál sem. Akkor már éreztem hogy valami van :)
2018. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemnél volt mellfeszülés 🙂
2018. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel és a másodikkal is hónalj felől izomlaz volt a melleimben pár napig tartott.
2018. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első terhessegemnel volt, másodiknál nem tapasztaltam
2018. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na ezt mondom :) szinte mindenhol olvastam a mellfeszülést. Van esetleg olyan, aki nem tapasztalta?


Nektek köszönöm a választ :)

2018. dec. 13. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, de másmilyen, mint ami előtte a menstruációimat előzte meg. Sokkal intenzívebb volt, a mellbimbóim meg extra érzékenyek lettek.

A terhességem óta viszont egyáltalán nem feszülnek a melleim menstruáció előtt sem.

2018. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt egyik gyerekemnél sem . Pozitív teszt utàni egyetlen tünetem a gyakori vizelési inger volt
2018. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem feszült hanem konkrétan le akart szakadni. Sem formában sem színben semmiben nem volt különbség csak nagyon/nagyon fájt. De már egy héttel az esedékes mensi előtt. 7-8 hétig más tünetem ezen és a nyilvánvaló menszesz kimaradáson kívül nem volt.
2018. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Sima menzesz elott nincs. Most menzesz elott 4 nappal kezdotott, pozi is lett a teszt☺️
2018. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem volt semmilyen tünetem. A mellem nem is nőtt, sőt, a szoptatások után sem lóg jobban, mint előtte. 😊
2018. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!