Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptemberbe műtöttek (kukucsk...

Szeptemberbe műtöttek (kukucskálos műtét volt) Találtak több mioba göböt, segitenétek?

Figyelt kérdés

ma vissza mentem a dokihoz egy uh elettel és kiderűlt hogy nem zsugorodott az esmya gyogyszertől amit 3hónapig szedtem :( de azt mondja h annyira kicsik a miomák h essünk neki ma a baba gyártásnak.leírom a minden méretet ami a papiromon van..kérlek segítsetek!mi a ti véleményetek?nagynak számít vagy hihetek a dokinak!?

Írom a méreteket:

Uterus afv-ben76x39x46mm.fundusábanjobb oldalon19x17x17mmés a baloldali tubasarok közelében:15x18x17mm-esm

Hátsó falában11x11x13mm-esvalamint néhány apró miomagóc látható

Bal ovárium26x20x21mm

Jobb ováriu:39x26x25mm.efelszinén 18mm-esdominans foll ábrázolodik

Na leírtam a konkrét keletemet,kérlek ha tudodtok írjatok valami bíztatót,vagy kemény véleményt!!

Tudtok segíteni?


2018. dec. 14. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én mint anonim kommentelô azt írom, hogy ezek nem jó értékek, akkor nekem hiszel vagy az orvosodnak? Higgy az orvosodnak! Fôleg ha babát akartok, megkaptátok a zöld lámpát, te meg stresszeled itt magad.
2018. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Remélem a májértékeidet figyelik, ha már esmya-t kaptál...


[link]

2018. dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha másodvéleményt szeretnél kérni, akkor ebben a témában pont nem itt kéne tanácsot kérned. Ha nem bízol a dokidban akkor menj el másik dokihoz is, de ilyesmiben ne laikusok véleményét kérd ki.
2018. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 6 centis és egy 4 centis miómám volt, nagyon sok múlik az elhelyezkedésen, nekünk is engedték a terhességet és ki is hordtam a kislányomat, szerintem bízzál a dokidban, vagy keress másikat.
2018. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hiszek a dokinak,csak tapasztalatokra voltam kiváncsi,igen stresszelek mert januárban elvetéltem és már most aggodom h mi lesz,de ezzel együtt örülök a hírnek nagyon nagyon nagyon
2018. dec. 14. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem terhesen vették èszre két miómámat.

Az első szülés után az egyik el is tűnt. A másik mind a négy terhességem alatt megvolt. A placenta megtspadàsától függött, hogy mennyire okozott nehézséget.

A babának oersze semmit, csak nekem fájt-feszült a végén nagyon. Olyan tojásnyi méretű púp ágaskodott ki a hasamon, ha épp keményedett.

Nekem azt mondta az orvos, hogy ez semmi, volt olyan kismamája, akjnek.olyan volt a méhe, mint egy "krumpliszsák".

Illetve azt is mondta, hogy amíg akar(hat)ok gyereket, addig nem nyúlnak hozzá. Kivétel, ha vmi miatt császár lenne, akkor azt is kikapják"

2018. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

elküldtem bocs.

Szóvsl császár esetén kivették vklna, de nem lett az.

2018. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,bízom benne nekünk is összejön majd :)
2018. dec. 14. 16:04
 9/13 A kérdező kommentje:
amúgy mi az a méret abban a tuba sarokban??
2018. dec. 14. 18:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésed nem világos.
2018. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!