Terhesseg lehet?

Figyelt kérdés
A ciklusom 22.napjan egyutt voltam a parommal ovszerrel, ami kiszakadt, de nem folytattuk az aktust, azonnal abbahagytuk. Nem ment el bennem termeszetesen, es elovaladekkal sem hinnem hogy erintkeztem volna az alatt a fel masodperc alatt. A peteeresemen mar bovem tul voltam es a menstruacios naptar szerint is keves az esely a teherbeesesre. A kovetkezo nap mar elkezdett feszulni es fajni a mellem ami menstruacio jele szokott lenni mindig, van hogy nagyon faj, van hogy kb egyaltalan, mint pl most. Neha fajogat is menstruacioszeruen a hasam. Igazabol 2 nap mulva kene megjonnie.
2018. dec. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen lehet, hogy nem. 2 nap múlva kell megjönnie, ilyenkor még a terhes teszt sem fogja megmondani, nemhogy mi.
2018. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan miből gondolod,hogy terhes vagy és pláne nekünk honnan kellene tudnunk?
2018. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, azt kerdeztem, hogy ilyen korulmenyek kozott lehetseges e
2018. dec. 14. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy már megvolt az ovulációd,akkor hogyan eshettél volna teherbe?

Az más kérdés,hogy mondjuk nem akkor volt,amikor te gondolod és csúszik a ciklusod.De akkor sem tudjuk neked megmondani,hogy teherbe estél-e,arra a teszt fog választ adni.

2018. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjott!:)
2018. dec. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!