Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szoval vezetek ilyen applikáción keresztül menstruációs naptárt. Jelzi az ovuláció idejét,meg mindent. Azt is hogy pl.mekkora aznap a terhesség esélye.

És egy alacsony esélyű terhességi napon, kicsit óvatlanok voltunk.

Vagy egy percig csináltuk gumi nélkül. Persze nem egyfolytában,kétszer kivette,majd gumival folytattuk. Nem élvezett el,max csak előváladék jöhetett egy pici.

Mindig hamarabb jön meg a menstruaciom,de most pont ma kellett volna meg jönnie és még mindig semmi. Meg vagyok ijedve.

Szerintetek lehetek terhes?

Vagy csak a sok stressz miatt késik? (Sok vizsgam volt az elmúlt hetekben)

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2018. dec. 14. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem. Ha nagyon para, ott a 72 órás tabletta, ha kevésbé, akkor tesztelgess.
2018. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Veszel egy tesztet es kiderül. De lehetsz persze, vedekezes nelkuli szextol mi lennel mas? :'D
2018. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye, de semmiképpen sem 0.
2018. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehetsz, de nagyon kicsi az esélye. Igyál cickafark teát, és ha nem jön meg pár napon belül, menj orvoshoz. Az esemény utáni tablettát inkább kerüld, tönkrevághatja a hormonháztartásod.
2018. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Vegyel egy tesztet, nekem attol mindig megjon! :D

(Ha reggeli vizelettel csinalod, a korai tehesseget is kimutatja. De ha nem akarsz varni, napkozben is megcsinalhatod. En inkabb reggel szoktam, hogy tuti legyen.)

2018. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,mindenképp kipróbálom a teát,aztán ha két napnál többet késik,megyek tesztet venni.
2018. dec. 14. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az a naptár (nekem is olyan van ) azt írja ki hogy a nagy könyv szerint mikor kellene lenni ovulacionak de egyáltalán nem biztos hogy úgy van . Nekem is behúzta félidőre holott után a volt, meghat honnan is tudna. Szóval azért annyira ne bízz benne :)
2018. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma megjött hála égnek,csak egy napot késett.

Legközelebb óvatosabbak leszünk,nem kell ez a stressz 😅

2018. dec. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!