Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Miért késik...

Ez normális? Miért késik ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés
Három teszt is negatív lett, de késik már 18 napja. Nincsenek terhességi tüneteim. Sokat idegeskedtem az elmúlt időszakban, sokat fájt a fejem és feszült depressziós voltam. Egy influenzán vagyok túl. Ha a terhességi tesztek negatívak lettek akkor mégis miért késik? Lehet hogy a stressz miatt késik majdnem egy hónapot vagy esetleg kimarad? 18 éves vagyok és idáig mindig szinte pontosan jött meg. Kb két hete görcsölget az alhasam, eddig egyszer volt olyan h megmozdulni nem tudtam úgy fájt. A vizeletem néha egészen sötét szinte piros színű máskor meg normális, de kicsit "dbos". Semmilyen vérzésem nincs és nem is volt az előző okt. 29. ei mensim óta. Most szinte esélytelen h időben eljussak nődokihoz mert jönnek az ünnepek és tuti nem kapnék időptot. Sosem voltam még ott egyébként és nagyon félek hogy nehogy mégis bajom legyen. Akivel volt már ilyen az kérem írjon privátot. És kérem ne oltsatok ki így is megszenvedek ezzel... Köszönöm

2018. dec. 15. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Sokat idegeskedtem az elmúlt időszakban, sokat fájt a fejem és feszült depressziós voltam. Egy influenzán vagyok túl."

Valószínűleg ezért.

2018. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Doki mit mond? Tessék már elfáradni egy rendelésre. Ha itt csak dokik ülnének, ők is ezt mondanák.
2018. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pisi miatt előbb el kellene menned a háziorvoshoz vagy az urológiàra, nem hangzik túl jól ahogy leírtad.

Sztk-ban se kapsz hamarabb időpontot? Nálunk is kell várni, de volt mikor bekönyörögtem magam, mikor muszáj volt. Nem az volt életem élménye, de nem volt annyira gáz az orvos ott sem.

2018. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!