Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beragadt az óvszer, mit...

Beragadt az óvszer, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 2 napja lefeküdtünk. Védekeztünk, ő elment bennem. Viszont miután megtörtént nem találtuk az óvszert, kiderült, hogy bennem maradt. Mikor észrevettük, kivettük és szanaszét volt szakadva. Egy órára rá elmentünk gyógyszertárba és vettünk esemény utáni tablettát. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe ejtett? Egy hét múlva csináljunk tesztet? Köszönök minden értelmes választ :)

#baleset #òvszer #eseményutánitabi
2018. dec. 16. 14:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Mintha fent se lett volna.
2018. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Két hét múlva csinálj tesztet, vagy ha késik.

Esély mindenre van.

2018. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehetséges, hogy terhes legyek?
2018. dec. 16. 14:14
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Én is jártam így egyszer. Ha időben bevetted az esemény utánit akkor kicsi az esély, gond lesz.

Viszont majd ne lepődj meg, ha most 2-3 hónapig kicsit össze-vissza fog megjönni a menzeszed.

Tesztelni inkább 10-12 nap múlva érdemes majd, ha nagyon aggódsz és addig nem jön meg.

2018. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és nagyon nagyon aggódok hogy mi lesz ebből. Hálistennek egy másfél órán belől betudtam venni a tabit. Azóta picit bugyog a hasam és fájni is szokott. 4-én volt menzeszem és 17-én kell kb hogy peteérésem legyen. Eléggé pánikolok, még egy alapos sírógörcs is elkapott hogy most ugyan mi lesz...
2018. dec. 16. 14:23
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ne hergeld magad előre, mert az nem segít. Nagyon pici esély van ilyenkor a teherbe esésre, sajnos ez van.

Én ugyanígy sírtam annak idején, úgyhogy megértelek. De nem lettem terhes, szóval fel a fejjel :)

2018. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de mit kellene még csinálni? Bevetted az esemény utánit, mégis mi mást tehetnél ezen kívül? Lehet van egy milliomod esélye, hogy terhes maradj, hát akkor majd mész abortuszra, de a legnagyobb esélye annak van, hogy egyáltalán nem vagy terhes.
2018. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2018. dec. 16. 14:35
 9/29 anonim ***** válasza:
19%

Bevetted a tabit,nem?

Akkor mit írnak itt marhaságokat kb 5 százalék esélyed van

2018. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

kivettük és szanaszét volt szakadva.


na, ez az, amit nem hiszek el.

2018. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!