Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres menstruáció után 4...

Rendszeres menstruáció után 4 nap késés, de 3 teszt negativ. Stressz vagy pocaklakó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nov.19-én volt az utolsó mensi elsö napja.

27-én volt egy nagy hancúrozásunk a párommal, mindenféle védekezés nélkül.

December 6-án volt az esküvönk,semmi felhajtás,nem idegeskedtem sokat,csak 2 pohárka pezsgöt ittam.

Most 14.-ére nem vártam.A hasam iszonyatosan fel van puffadva, még a nadrág dereka is kellemetlen.Hasszúrka, "mindjárt megjön" érzés is van. Kb 3 napja már éjjel is kelnem kell pisilni.

Egymást követö napokban csináltam 10-es teszteket, (igaz délután) de mind negativ.

Évek óta rendben van a ciklusom, 25 éves vagyok.

Orvoshoz most az ünnepek miatt nem jutok el a napokban (külföldön élünk).

Van még remény a pocaklakóra, vagy az esküvö lehetett a ciklusomra ilyen hatással?

Nagyon köszönöm a válaszokat elöre is! :)



2018. dec. 19. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Benne van az eskuvo miatt (gratulalunk) kesik :) Nekem is a tokeletes pontos ciklusom 5 napot kesett mert elutaztunk. De semmi sem lehetetlen, de ilyenkor mar kimutatta volt a teszt. :)
2018. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen a gratulációt, nagyon kedves töled! :)

Akkor sajnos úgy néz ki nem lesz babuci :(

Még tesztelek esetleg pár nap múlva még egyet..

2018. dec. 20. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7. nap lett pozi. Es midnig pontos 28napos ciklusaim voltak :) Szoval egyaltalan nem biztos h kimutatta volna mar..
2018. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem volt már olyan, hogy egy hónappal késett a várt időponthoz képest, tehát egy havi kimaradt. Nem estem kétségbe, sok nőnek késik és nincs különösebb oka... Mondjuk az én esetemben a vashiány is közrejátszhatott...
2018. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is napra és szinte percre pontos évek óta, amióta babát tervezünk szeret késni 😏 ha nem baba akkor az esküvő miatt. Ha nem is voltál ideges,biztos izgultál. Gratulálok az esküvőhöz:)
2018. dec. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 20. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
mit lehet tudni kérdező? :) azóta is negatívak lettek a tesztek? :(
2018. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!