Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20napja kesik. Voltam dokinal...

Kisangyalka123 kérdése:

20napja kesik. Voltam dokinal aki azt mondta, hogy terhes vagyok majd vissza mentem kontrollra akkor kozolte hogy megsem vagyok terhes. De a menzeszem meg most sem jott meg. Remenykedhetek meg hogy megis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 04:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor a dokim megállapította hogy terhes vagyok, ultrahangra küldött tovább, nem hozzá kellett visszamennem kontrollra. Nagyjából gondolom tudod mikor eshettél teherbe, számold ki mikor leszel 12 hetes, akkorra kérj időpontot ultrahangra, a dokidtól meg kérj egy beutalót.
2018. dec. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Terhességi tesztet egyébként csináltál? Pozitív lett?
2018. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Keress fel egy normalis orvost. Ha eloszor latta a babar akkor ha nem veteltel el akkor az meg ott van. Amugy engem is ultrahangra kuldtek utana folyamatosan es azota is. Csinalj tesztet es keress egy normalis dokit aki biztosan megmondja.
2018. dec. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekes egy doki! Keress egy másikat!
2018. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mikor elsonek mentem hozza csinalt Uh-t meg meg is mutatta hogy ott van valami.. masodszorra is csinakt UH-t akor mondta azt hogy nem vagyok terhes .. sot meg injekciot is akart adni hogy megjojjon a mensim de en nem hagytam.. felkeresek egy masik orvost ..
2018. dec. 23. 09:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Hat azert 20 nap kesesnel mar boven latszania kellene, miert nem csinalsz tesztet?
2018. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
holnap csinalok tesztet
2018. dec. 23. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Tesztelés nélkül nem tudom mi értelme volt kiírni egy ilyen kérdést.
2018. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pont 20 nap késésnél voltam először dokinál... 15 mm-es embrió volt, láthatóak voltak a végtagok, és hallottuk a szívverését.

Ha csak nem extra későn fogant, akkor jó eséllyel nem vagy terhes

2018. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom a tobbseg elsonek tesztel es utana megyen nogyogyaszhoz.. na en forditva csinaltam ..5 honapja azon vagyunk hogy babank legyen es mar nem egy tesztet csinaltam ami persze negativ lett.. eddig pont idobe megjott a mensim.. es mar orultem hogy ilyen sokat kesik... azert is fordultam orvoshoz...
2018. dec. 23. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!