Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal most kezdtünk...

A párommal most kezdtünk próbálkozni a baba terén! Nekem a 24. napon jön meg, ha jól számoltam a 15. napra esik a peteérésem! Mivel kezdő vagyok ezen a téren kérhetnék egy kis segítséget hogy jól számoltam e, ha nem akkor hogyan kellene?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 24 naposak a ciklusaid (vagyis ez előző menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig ennyi telik el), akkor inkább kb. a 12. napra esik a peteérés. De ez korántsem biztos, lehet előbb és később is. A helyedben nem foglalkoznék ezzel egyelőre, csak max. 2 naponta szeretném a párom, akkor minden esély megvan. :)
2008. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen egészségügyi problémád nincsen ezen a téren, a legjobb, ha veszel egy vizeletes lh tesztet-rossmann,tesco: kb:2000ft.- ha megvan a teszt egyszerűen tudod használni és megmondja a termékeny napjaidat.Én a peteérésedet inkább a 10-11.napra tenném ilyen rövid ciklusban. Ha a teszt pozitívat mutat akkor attól a naptól mindennap együtt lehettek kb 5 napig -nekem így sikerült nam kevés egyéb probléma mellett.

Ha 9.-én el kezded a tesztet, akkor amíg negatív elég 2 naponta tesztelni.

Eü szempontból a próbálkozós napokon ne fogyasszatok alkoholt, előre elkezdhetsz szedni terhesvitamint,illetve vasat-erre alkalmas a béres vastabletta egyenlőre nincs más tennivalótok.

2008. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek,már most sokkal okosabb vagyok!akkor 29 napos a ciklusom,nem vettem bele eddig menzesztől-menzeszig csak a tabi bevételétől-menzeszig.Kimaradt öt nap.Akkor viszont eshet 15-16.napra.

Tényleg arik vagytok hogy segítetek ebben másoknak köszönöm:-)

2008. nov. 7. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt mellett még mérheted a hődet, és a 29 napos ciklus mellett a 13-16 napokon le kell esnie, akkor van peteérés. Ha megért a pete, másnap felugrik a hő, még ilyenkor is próbálhattok!

Sok sikert!

2008. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!