Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a sok tinédzser kori...

Mi ez a sok tinédzser kori hiba, terhesség?

Figyelt kérdés

Folyamatosan olvasom itt a kérdések között a sztorikat, hogy velem egy idősek vagy terhesek, vagy minden második kérdés a teherbeeesés félelmével kapcsolatban van. Őszintén szólva ennyi olvasgatás után nagyon kezdek félni belekezdeni a szexuális életbe, gondolkoztam hüvelygyűrűn, és mellette óvszer használaton ha egyszer eljön az idő.

Aki kicsit tapasztaltabb, mit gondol erről a sok kérdésről?

Felelőtlen óvszer használat, tájékozatlanság áll ennek a hátterében?

Volt egy barátnőm aki már túl van egy abortuszon, sőt olyat is ismerek, aki szült fiatalon

Nagyon félek a teherbeeeséstől (nyilván amíg ilyen érzéseim vannak nem szeretkezek) de mégis olvasom hogy tapasztalt, huszonéves partnerekkel vannak együtt a lányok, és mégis becsúszik a baj..

Kellő odafigyeléssel elkerülhető?

(semmilyen provokáció senki felé, ha esetleg valaki kikérné magának)



2018. dec. 29. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Nem elegge tajekozottak de mar szexelnek es azt hiszik hogy a megszakitas az vedekezes, sokan emellett esnek teherbe mert felelotlenek. Ne felj a teherbeesestol mert ha odafigyeltek akkor nem eshetsz teherbe mi ovszerral vedekeztunk majd kesobb valtottam gyogyszerre, sosem lett problema es nem kellett esemenyutaniert szaladgalni mert tudtuk mivel jar egy gyerek es odafigyeltunk
2018. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vedekezes mellett kicsi az esely a teherbeesesnek. Persze 100%os vedelem nem letezik. De a sok felelotlen tini aki nem tudja folfogni a sulyat egy abortusznak vagy egy nem kivant terhessegnek... Hat az addig a nemi elethez is gyerek.
2018. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
En faluban lakom itt akar 14-15 evesek mar nagy pocakkal jarkalnak de ok a csaladi miatt szoval van aki szandekosan es azert mert azthiszi hogy egy ket gyerek sok penzt hoz, pedig annal joval tobbet kell egy baba felnevelesehez kolteni ha normalis korulmenyeket biztositsnanak. Meg persze nem akarnak suliba jarni vagy dolgozni van ilyen is.
2018. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a gyakoris kérdésekből indulj ki, 20 éve védekezek gumival, soha semmi gond nem volt, nem szakadt ki, szerintem teljesen biztonságos módszer, de érdemes a hozzá kapott tájékoztatót elolvasni, mert szerintem amiatt van a sok baleset, hogy nem tudják jól használni.

37/n

2018. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van,ahogy előttem is írták. Akik megfelelően tájékozottak és felelősséggel élik a szexuális életüket,ritkán kerülnek ilyen helyzetbe. Nem nehéz, elolvasod a használati útmutatókat,betegtájékoztatót. Abból ne engedj,ami abban van. Ha felelősségteljes,normális barátod van/lesz, nem lesz baj. Egyébként, ha pontos kérdéseid vannak, keress meg nyugodtan egy nőgyógyászt, ott mindent el fognak mondani.
2018. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!