Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 26. napján vérzés pár...

Ciklus 26. napján vérzés pár óráig, majd megszűnt,27. nap tünetmentes,28. nap szintén pár órás barnázás, majd megint megszűnt. Fennt állhat terhesség? Tapasztalatokra lennék kiváncsi, mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
A ciklusom 28 napos, évente 1-2 alkalom van, hogy 29. ciklusnapon reggel jön meg, szoval pontosnak mondanám. Az előző menzeszem december 3án jött meg. Ovulációs alkalmazás szerint (15.cikusnap) jó időben voltunk együtt. A ciklus 26.napján barna vérzést tapasztaltam, pár oráig tartott. Rá egy napra semmi. Holnapra már meg kellene jönnie, de ma reggel szintén volt pár órás barnás vérzés, azt hittem megjött, de megint elmúlt. Érdemes lenne tesztelni? Tapasztalatokat szeretnék kérni, van esély még a babára? Soha nem volt barnázásom.
2018. dec. 30. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég gyanúsnak tűnik, szerintem mindenképpen csinálj egy tesztet holnap reggel.
2018. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz ciklus 30. napján tesztelni, ha addig nem jön meg rendesen piros vérzéssel.
2018. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, várok akkor 1-2.ig. :)
2018. dec. 30. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Mizújs veled kérdező?
2019. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap semmi tünet nem volt, menzesz sem jött meg, ma délben viszont megint kezdődött a,barnázás, most megint múlik el. Tegnapi teszt negatív
2019. jan. 1. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Mizu?
2019. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!