Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok 5 napja késik a menzesz...

Valaki6778 kérdése:

Csajok 5 napja késik a menzeszem es az hogy lehet hogy a mellek kimondottan nem fáj de a mellbimbóm viszont nagyon volt vagy van valaki még így?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Fájnak* akart lenni bocsánat. Ja es van egy pozitiv tesztem.
2018. dec. 30. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehet h ez normális valakinek a melle fáj vakakinrk a bimbók. Gratulálok a teszthez!
2018. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájtak a melleim,meg sem duzzadtak,mint menzesz előtt szoktak csak a mellbimbók voltak extra érzékenyek.

Halk gratula a teszthez :)

2018. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat :)
2018. dec. 30. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a bimbom fáj, de nagyon (elsőnél 5eve is így volt) 27en pozit teszteltem. 12en megyek orvoshoz. Már nagyon várom. Nálunk meglepi volt nagyon. De érdekes, az első perctől éreztem. Remélem minden rendben lesz! És gratulálok Neked! :)
2018. dec. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) koszonom enis gratulalok neked! Én 7.en megyek dokihoz es enis csak abban bízom hogy minden rendben lessz :) majd ha lessz kedved irdmeg mit mondd a doki! 😘
2018. dec. 31. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem frltétlen jell fájnia.Én 5 hetes vagyok és néha fáj a mellem.
2018. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ertem.
2018. dec. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!