Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nogyogyasz ultrahanggal...

Nogyogyasz ultrahanggal lathatja, h volt e mar ovulacio vagy sem?

Figyelt kérdés

Vagy csak a tuszo latszik, illetve annak helye?


En ket nappal a naptari esedekes ovu utan voltam nala, azt mondta volt ovum, de mibol lathatta?

Meg is kerdeztem, azt mondta, mert az UHn 3 vonalas a meh... lattuk a tuszo helyet is...


Ki ert ehez? Tenyleg igy van?


2018. dec. 31. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, de biztosan látszik. Az én lányom lombikbébi ként fogant 20 évvel ezelőtt. És ovuláció előtt pár nappal be kellett menni minden másnap ultrahangra, hogy megnézzék a tüszők állapotát, hogy mikor szívják le.
2018. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, de sokszor valóban lehet látni. A tüsző helyén kialakult sárgatest sokszor elég jellegzetes képet ad, a nyálkahártya is kicsit más. Persze sok múlik az UH felbontásán meg az orvoson is, de szerintem elhiheted neki.
2018. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!