Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok...

Szerintetek terhes vagyok vagy bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Nekem sose volt rendes menstruációm, fél éve beállt arra, hogy minden hónap 20.-25.-e között jött meg. 16 éves vagyok, van egy barátom és eljött az az idő amikor úgy döntöttünk lefekszünk. Nem ment el húzott gumit, azonban valamit elrontottunk mert sokszoros próbálkozás és fájdalom után aztmondtam neki hagyjuk abba.. átfordultunk, és ahogy fordultunk lerughattam róla a gumit mert amikor már leneztem a gumi nem volt rajta.. ő se tudja mi történt... Aggódtam napokig, hogy esetlegesen elovaladek kerult belem barmi (ez a mensim elmúlása utan kb 3 nappal volt). December 17-en megjött 1 héttel hamarabb mint vártam.. rendesen nem pecsetelo, fajt a hasam, vereztem ugy, ahogy szoktam. 3napja kb viszont elkezdett fájni a derekam, fáj a fejem, picit hőemelkedésem van, nincs étvágyam, szédülok neha.. Ez az incidens kb 5-6hete történt. Nem kérem a felelőtlen, ilyeneknek minekeg sz... Élet és társait. Véletlen volt de semmi olyan nem történt csak hátha...

2019. jan. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, h az vagy. De vegyel egy tesztet a dm-ben es akkor megnyugodhatsz.
2019. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Jajj de kis buta vagy.... Az óvszert nem te rúgtad le, hanem a tudtod nélkül lehúzta.

Ha rajta múlik, nyugodtan lehetnél terhes.

Csinálj tesztet, és megnyugszol.

2019. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ő húzta le.. ő is meglepődött amikor nem volt rajta
2019. jan. 1. 22:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és teljes mértékig ismerem odafigyel rám egyáltalán nem akarna nekem rosszat.. tesztet bármikor lehet vagy van vmi idő amikor a legjobban kimutatja a dolgot?
2019. jan. 1. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha volt menstruációd, akkor nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes. Inkább csak a félelem miatt produkálod a tüneteket. Amúgy a 4 nappal mesi utáni időszak kis eséllyel esik sak egybe a peteéréssel. Szóval ne aggódj. De ha megnyugtatóbbat akarsz, tesztelj.
2019. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 5-6 hete történt ez akkor a teszt már kimutatja ha terhes vagy.
2019. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg nőgyógyászhoz mennék el az nem lenne biztosabb? 😅
2019. jan. 2. 01:08
 8/8 anonim válasza:
attol hogy mestrualtal lehetsz terhes
2019. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!