Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható eredmény vagy...

Megbízható eredmény vagy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Általában pontos a menzeszem, de most brutálisan sokat késik, 17 napja nem jött meg. Csináltam egy Gabriel gyorstesztet, negatív lett, halványan se látszott semmi, lefotóztam vakuval is, szintén semmi. Viszont még mindig nem jött meg és a megelőző görcsök, mellérzékenység sem jelentkezett. Megbízhatok a teszt eredményében, vagy inkább csináljak egy másfajta tesztet is?


[link]


22N



2019. jan. 3. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz másik tesztet, de ha terhes lennél 17 nap után a legrosszabb tesztek is kimutatják a terhességet.

Sok minden okozhat késést, pl ciszta vagy hormonzavar is.

Menj dokihoz.

2019. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

17 nap késés után már akkor is kimutatná a Gabriel, de egyébként bármelyik teszt, ha extrém későn lett volna peteérésed. Azért csinálnék csak még egy tesztet, mert itt olvastam olya, akinek a Gabriel negatív maradt, más teszt viszont pozitív, tehát elvileg lehetséges, hogy hibás volt a teszt.


Ha viszont minden teszt negatív, és nem jön meg ,el kell menni orvoshoz, ciszta vagy más nőgyógyászati gond is lehet a háttérben.

2019. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy másik fajtát.Extrém ritkán előfordul, hogy valakinek csak vérből mutatható ki a terhessége, de valószínűbb, hogy valami hormonzavar van nálad.Nem vagy stresszesebb mostanában?Esetleg fogytál hirtelen sokat stb..stb..Sokszor kicsi dolgok is képesek befolyásolni a ciklust.Orvoshoz mindenképp menj el.Illetve ha nem pontos a ciklusod érdemes utána járni, hogy miért nem, akkor is ha esetleg nem terveztek még babát.
2019. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában kezdtem el intenzívebben sportolni, jobban odafigyelni az étkezésemre. Emellett a vizsgaidőszak kellős közepén vagyok. Lehet hogy emiatt késik? Vettem azért egy másfajta tesztet is, ha lesz rá lehetőségem, megcsinálom. Köszönöm az eddigi válaszokat! 😊
2019. jan. 3. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
17 nap késésnél nem hinném,hogy a teszt hazudik, inkább menj el nőgyógyászhoz. 17 napot meg nem hiszem,hogy stressz vagy sportolás, életmódváltás képes tolni. :)
2019. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges embernél is előfordulhat, hogy 1-1x kimarad egy ciklus. Én elhinném a tesztnek, hogy nem vagyok terhes és akkor kezdenék aggódni, ha a következő ciklus esedékességénél (azaz 28 napos ciklusnál 11 nap múlva) sem jön meg. Orvoshoz is akkor mennék.
2019. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett?
2019. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!