Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Barnázás" kinél utalt terhess...

"Barnázás" kinél utalt terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Két napja késik a menstruációm. Ma reggeli 10-es tesztem negatív,(one step internetről rendelt) tegnap óta kis barnázásom van. Körülbelül 10 napja erős mell és derékfájás. Tudom,hogy nem láttok belém :D :D

Csak érdekelne,hogy esetleg kinél utalt terhességre a barnázás



2019. jan. 3. 14:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Senkinél. A barnázás nem terhestünet. Ha terhesség alatt is jelentkezik, akkor is valami kórosat mutat, sosem jelent jót még akkor sem ha van akinél előfordul.

Egyébként amíg nincs elég hcg a szervezetedben ahhoz, hogy pozitív legyen a teszt, addig egyéb terhestünet sem fog jelentkezni, csak az amit éppen bebeszélsz magadnak.

2019. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

nem hinném hogy betudom beszélni a fájdalmat, de nekem ez menstruácio előtt előfordul,hogy ennyire fáj a mellem és a derekam :D

Csak a barnázás nem fordult még elő velem,ezért tettem fel a kérdést. Azért köszönöm a válaszod :D

2019. jan. 3. 14:27
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen nem a tünetek meglévőségét kérdőjeleztem meg, hanem azt, hogy mindenre rá van húzva, hogy az terhestünet, aki babát szeretne, még az is ha furát álmodott este vagy nem kívánja a kinder csokit.

Ezek nem terhestünetek amit leírtál, hanem bárminek a tünetei. Premens tünet, hormonzavar, ciszta stb stb stb

2019. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nyugodj meg válaszoló, ártatlan kérdést volt :D

Csak gondoltam megkérdezem,hátha valami kedves hozzáértő ember ír valami hasznosat.

Ha egy egyszerű nemet írsz is jobban örültem volna,ne kapd túl. Köszi mégegyszer.........:D

2019. jan. 3. 14:42
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mensi helyett volt....persze próbálkoztunk a babával. 5 nap barnázás után teszteltem pozitívat. Az én dokim azt mondta, előfordul a barnázás.

Sajnos az a terhesség nem maradt meg ☹

2019. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! :(

És köszönöm a válaszod

2019. jan. 3. 14:49
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak áltatni sem szeretnélek, mert nagyon sok félreértés van ebben a témában, ezért nem írtam sima nemet, hanem fejtettem ki kicsit jobban.

Szép napot!

2019. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem bántottál, csak nem szeretem, mikor általánosítanak, én nem képzelődőm. csak szokatlan volt ez a barnázás ezért tettem fel a kérdést,hogy kinél mit jelzett

de köszönöm :)

2019. jan. 3. 15:03
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A nemvárt környékén történő barnázás inkább a menzesz előjele. Ha a teszt mégis pozitívat mutat, akkor érdemes orvoshoz fordulni, mert lehet természetes, de jelezhet bajt is.

A beágyazódásos vérzés, barnázás korábban jelentkezik, akinél van, általában ovulációtól számított 7-10. napokon.

2019. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2019. jan. 3. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!