Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnazassal teherbeesni?

Barnazassal teherbeesni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4sikertelen honap van mogottunk es arra gyanakszom talan a 3-4napon at tarto enyhe barnazasnak a ciklusom elott koze lehet ehhez? A dokinak emlitettem aki szerint ez nem problema (progeszteron szintem rendben, 21.napon 39ng/ml volt), esetleg van valaki akinek sikerult teherbe esni barnazas mellett is? Koszonom!

2019. jan. 4. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyannyira nem jelentett problémát, hogy első éles hónapban sikerült. Ha a progreszteron szinted rendben van, akkor csak türelem kell. Négy hónap teljesen normális. Akkor feltételezhető a gond, ha egy év után sem jön össze, de még akkor sem biztos, hogy van. Szorítok neked, kitartás!
2019. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj koszi szepen, te is barnaztal elotte? Megkerdezhetem, hogy abban a honapban amikor teherbeestel akkor is volt barnazas?
2019. jan. 4. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Világ életemben barnázással kezdődött és záródott a menzeszem. A 7. hónapban jött össze a kisfiunk, bár tény, hogy 5 hetesen is barnázni kezdtem, ezért kapnom kellett hormonpótlást, de szerencsére minden rendben volt.

Szóval ez nem ok az aggodalomra. Viszont a legtöbb esetben nem jön már olyan hamar össze a baba. 4 hónap még semmi. Türelem és kitartás! :)

2019. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt! A teherbeeses honapjaban is jelentkezett a barnazas? Nem szedtel semmit ra? (ajanlottak mar B6 vitamint meg Baratcserjet, teakat...)
2019. jan. 4. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig barnáztam, tehát amikor terhes lettem, előtte hónapban is. Soha nem fordultam emiatt orvoshoz, rendszeresen jártam és járok szűrővizsgálatra, mindig mindent rendben találtak. Külön emiatt sosem kezeltek.
2019. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Első vagyok. Én ittam a teákat, valamint folsavat és E-vitamint szedtem, mert nem akartam a véletlenre bízni a dolgot. Szerintem megérte. Ötödik és kilencedik héten még előfordult pecsételés, de kaptam utrogestant is, biztos, ami tuti.

A barnázás, ami volt, az annyival az esedékes menzesz előtt volt, hogy inkább beágyazódásos vérzés volt. Ekkor még hittem, hogy a teák kavarnak be, majd nem jött meg, és 2 nap késésnél már szép pozitív volt a reggeli teszt.

2019. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, ha nem lenne ez a pecseteles akkor nem aggodnek 4honap után, csak attol tartok egy év múlva kiderül, hogy ezt rendbe kellett volna tenni és akkor megbánom, hogy nem kutakodtam többet. Ti követtetek az ovulációt is, vagy csak ahogy esik úgy puffan? :)
2019. jan. 4. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk első próbálkozáskor, egyetlen együttlétből megfogant a babánk. Barnaztam mensi előtt én is napokat, mikor terhes lettem is volt barnázás néha az elején aztán elmúlt. Nem figyeltem, de be tudtam lőni, hogy peteérésem van, mert nyálkás folyás is mindig tünetem volt. 28 hetes kismama
2019. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, olyan előfordult, hogy néha pirosabb volt a pecsételés és kevésbé barnás? Mióta szedem a vitaminokat és folsavat (vagyis mióta próbálkozunk) a piros felé tendál és talán ez okozza a változást.. A vitaminok előtt mindig csak a barnazas volt jelen.
2019. jan. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!