Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal a múlt hónapban együtt voltam kiszakadt a gumi és vettem be esemény utáni tablettát.

Megbeszéltük, hogy nem szedek fogamzásgátlót, hanem megpróbálunk eztán jobban odafigyelni. ma megint kiszakadt sajnos.

Nem ment el bennem,de most van az ovulációm pont!!!!!!!:(

Ez ma a 3. szeretkezésünk volt, a barátom szerint nem nagyon lehetett előváladéka. De azt gondolom, hogy ez esetben ez nem jelent semmit, mert úgy is volt, gondolom az mindig van és peteérésem is most van, így simán van rá esély, hogy az legyek:(


Új esemény utánit nem vehetek be.


Szerintetek nagyon sok az esély rá, hogy teherbe estem most? Vélemények, tapasztalatok?


Ezentúl iratok fel fog. Gátlót, mert úgy látszik, hogy nem tudunk normálisan bánni a gumival.:( bár most tudom hogy az volt a baj, hogy nem nedvesedtem eléggé:(


Minden választ nagyon szívesen fogagadok!


20L 21F



2019. jan. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem lennek most a helyedben. Siman lehetsz terhes, igen. Szerintem holnap menj el nogyogyaszhoz, mondd el a problemad, biztos segiteni fog. Egyuttal irass fog.gatlot is!!
2019. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Minek kell harmadjára szexelni, ha be sem nedvesedsz?


Egyébként a tévhittel ellentétben egy ciklusban egyszer lehet bevenni. Tehát ha a múlt hónap az ezelőtti ciklust jelenti, beveheted. Max kicsit összekuszálja a menzeszed egy időre.

2019. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat valoban nem tudtok banni a gumival vagy valami olcso szart hasznaltok ami nem er semmit. Ha nem is nedvesedsz be akkor miert szexelsz? Azert mert a pasi akar neked nem muszaly. Es eleg buta a baratod mert nem mindig erzik a ferfiak az elovaladekot attol mert o azt mondta hogy nem volt. Menj inkabb nogyogyaszhoz es irass gyogyszert, de lehetoleg szedd normalisan mert egy het mulva azt fofod kerdezni hogy kihagytal egy szemet lehetsz e terhes. Amugy igen lehetsz
2019. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még kérhetek véleményt?
2019. jan. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!