Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitiv és 3 negativ teszt...

3 pozitiv és 3 negativ teszt után 3 nappal elobb megjött és rettentően fáj de nem barnázás. Ez vér. Szerintetek ez mi volt?

Figyelt kérdés
Sziasztik. Azon nők köré tartozom akkk még csak 1 hónajpa próbálkoznak és azt hitték tuti lessz a terv de nem így van és ez rosszul esik az embernek...☹ szóval ez a kérdés egy tanács is egyben... legyetek kitartóak.

2019. jan. 5. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helytelen írásért T9...
2019. jan. 5. 12:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség. Többek közt az ilyen csalódások miatt sincs értelme a nemvárt előtt tesztelni.
2019. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad a menstruáció kimaradás előtt tesztelni... kémiai terhesség lehetett. Ne tesztelj többet ilyen korán, hidd el ha nem idegesited magad ezen előbb sikerül mint gondolnád.
2019. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 5. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kémiai.Én is teszteltem néha nem várt előtt,de nem voltam csalódott mert fel voltam készülve...Pl.most 3 nappal előtte,és pozi lett.Viszont 1 vetélés és egy kémiai után kellett progeszteron.Tehát nem mindig baj ha nem várt előtt tesztelsz!
2019. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!