Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez minek a jele? Terhes lehetek?

Ez minek a jele? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés az lenne, vajon lehetek e terhes? Párommal utoljára ovukor voltunk együtt, vagyis múlt vasárnap, egy hete. Történt egy kissebb baleset ezért úgy döntöttünk inkább bemegyünk az ambulanciára esemény utániért, ez volt szerdán (tudom, már kicsit késő volt, azonban a 72órába még belefértünk és az orvos a legerősebb gyógyszert írta fel, aminek 120 órás a határideje)

A következő mensiig 8 napom van hátra, és azt vettem észre, hogy egyre jobban kezdenek fájni a melleim, de nem az a megszokott mensi előtti fájdalom, fáj az egész és kicsit mintha nehéznek érezném őket, úgy húznak lefelé.

Szóval annyi, hogy ha esetleg terhes is vagyok (habár a tegnap reggeli teszt negatív, tudom ez is korán van még) a mellek kezdhetnek fájni ilyen korán? Az aktustól számított egy hét múlva? Ez még a beágyazódásra is kevés idő nem?


A válaszokat előre is köszönöm :)



2019. jan. 6. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a gyógyszer okozza. Terhességi tünetnek korai.
2019. jan. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Ugyanis tele van hormonokkal ez fel turbózta kicsit a hormonháztartásod.
2019. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Én is így gondoltam, de azért nem árt rákérdezni :)
2019. jan. 6. 10:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjönnie, de eddig semmi, a teszt negatív, ma reggel csináltam. Szerintetek? Meg fog jönni? Már nagyon kétségbe vagyunk esve :(
2019. jan. 15. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Még megjöhet. Nyugi.
2019. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos a jó hír, hogy megjött és a tesztek is negatívak még mindig. De most mintha kicsit más lenne a menstruációm. Barnásabb a szokottnál és kevesebb is mint szokott lenni. Ez a gyógyszertől lehet? :)
2019. jan. 18. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a gyógyszertől. Egyszer nekem is kellett bevennem. Két hétre rá megjött iszonyú erős görcsökkel és nagyon erős vérzéssel. Csak álltam a fürdőben és csöpögött belőlem. Én rettenetesen megijedtem. Aztán két hétre rá megjött rendesen. De ez volt már vagy 12 éve :)
2019. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a tablettára tippelek. Nekem is kellett egyszer bevennem, rá egy hétre kellett volna hogy megjöjjön, meg is jött időben, pontosan. Aztán a kövi menzeszem szinte egy az egyben kimaradt, teszteltem is, ami negatív lett. Valószínűleg a tabitól borult, ezért ne lepődj meg, ha kicsit össze-vissza jön majd meg, kb fél év mire teljesen kiürül majd a szervezetedből a tabletta hormontartalma.
2019. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!