Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Művi megszakítás után mennyi...

Manocsk1991 kérdése:

Művi megszakítás után mennyi idővel lehet újra belevágni a babavállalásba?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtuk megtartani a picit, mert rendellenességet mutattak ki nála. Ez 4 hónapja volt. Azota nagyon sokat beszélgettünk es arra jutottunk, hogy megpróbáljuk mégegyszer, mert nagyon szeretnénk babát. Van valakinek ilyen tapasztalata esetleg sajnálatos módon volt hasonló helyzetben?

#baba #gyerekvállalás #művi megszakítás
2019. jan. 6. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Ha jól tudom 6 hónap után lehet újra próbálkozni.
2019. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor szakadt meg a terhesség. Nekem 10 hetesen volt missed ab-om, műtéti befejezéssel, de csak petezsák volt, a 6. héten megállt a fejlődés. Így 3 hónap után próbálkozhattunk, 5. hónapban össze is jött.
2019. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen értelmes dolog lenne az orvosodat megkérdezni, mert ö tudja, milyen az eseted
2019. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

6 het amit jo varni

Szedd a folsavat es d vitamin es probalkozhattok

2019. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg mikor szakadt meg a terhesseg?!
2019. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetesen konzultálok az orvossal, csak kíváncsi voltam. 13. héten volt a megszakítás.
2019. jan. 7. 06:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta, minél előbb próbálkozzunk, mert a testem hormonálisan még emlékszik a terhességre. 24 hetesen veszítettük el a babát, a 6 hetes kontroll után már élesbne próbálkoztunk. (még nem jött össze)
2019. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy a 13. héten történt nálunk is a megszakítás, akkor azt mondták hogy 3 ciklust várjunk hogy erősödjön a méhfal. Ebből végül 11 hónap lett, mert előtte mindenképpen ki akartuk vizsgáltatni magunkat, hogy egyáltalán lehet-e egészséges gyerekünk vagy valamelyikünk hordoz-e hibás géneket, ez sajnos közel fél évig tartott a lassú egészségügy miatt. Végül napra pontosan a műtét után egy évvel vettek terhesgondozásba, most vagyok 24 hetes. Csak annyit tudok mondani hogy kitartás, engem idegileg felőrölt a baba elvesztése és a várakozás, de hidd el össze fog jönni :)
2019. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a támogató szavakat.
2019. jan. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!