Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Lehetek terhes megfázás alatt? Akarom mondani, annak az apró kis megtermékenyített petesejtnek (ha egyáltalán megtermékenyült) lehet e baja ha iszonyat módon meg vagyok fázva?


Dec 24én és 30án belém élvezett a párom és elsejétől kezdve most sem bírtam még kijönni a náthából :(

Negatív komment nem érdekel



2019. jan. 6. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, semmi naja nem lesz
2019. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja. A későbbi időszakra javaslom, h jegyezd meg:nagyon nagyon kevés kórokozó képes a placentan átjutni és ott károsodást okozni. A legtöbbjük vírus de semmiképp nem a nathat okozó fajta. Ilyen lehet a baranyhimlot okozó vírus, ha még nem estél at rajta vagy cmv vagy a toxiplasma gondii (utóbbi nem vírus hanem protozoon). Lényeg, h egyrészt ritka esetek ezek, másrészt a toxoplazmara szűrnek, ha nem voltál baranyhimlos akkor arra tudsz figyelni. Ugyh semmilyen nátha vagy betegség vagy fosas miatt ne aggódj akkor se ha terhes leszel. Hasonlóképpen nem okoz kárt ha domestossal takaritasz, hacsak nem kortyolsz bele közben, az sem ha szoros a gatyad, az sem ha hason alszol, vagy épp jobb oldalon...ha ezek kárt okoznának akkor nem születne gyerek.
2019. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! Megnyugodtam:) remélem pozitívat fogok tesztelni nemsoká :)
2019. jan. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!