Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napja késett a menstruációm....

8napja késett a menstruációm. Ma reggel erős vérzés, azóta barnás színű. Volt egy nagyon halvány pozi tesztem, másnap egy nem egyértelmű. Szerintetek mi lehet a dologban? :/

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség sajnos.
2019. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :o :( errol meg nem hallottam :(
2019. jan. 7. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti, hogy gyakorlatilag mielőtt létrejött volna a várandósság, úgy vetéltél el a legelső napokban, hogy az embrió felszívódott. Még nagyon pici volt.


Ne agyalj most már ezen! Próbálkozzatok újra!

2019. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írom ezt úgy, hogy sajnos nekem is volt már vetélésem, noha nem kémiai terhesség...Az enyém később ment el.


Úgyhogy tudom milyen sajnos.

2019. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ohh :( nagyon sajnálom 🥺 Nálatok azóta van már bébi? :)
2019. jan. 7. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Természetes szelekció. Nekem azt mondta a doki, ha egy magzat túl korán megy el (első trimeszter), az nagyon nagy valószínűséggel azért történt így, mert nem volt életképes, vagy valami súlyosabb rendellenessége volt. Én ezt el is hiszem, mert sajnos nem is tervezett baba volt, és abszolút nem készültem arra, hogy teherbe esek.


Jövőre tervezem a párommal a babát, addigra lesznek meg a megfelelő körülmények, szóval nem, nincs még bébi de nem azért, mert nem lehet, hanem nem is akarunk. :)

2019. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De talán a sors akarta így...22 éves főiskolás voltam amikor ez történt, nulla anyagi háttérrel.
2019. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori eset sajnos,nekem is volt már ilyen bár mi terveztük,de kétszer ugyanígy barnázással el is mentek :(

Most 14 hetes vagyok és emiatt végigidegeskedtem az első trimesztert de a kisbabám most nálam is erősebb :)

2019. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nincs embrió,csak hogy tisztázzuk!A kémiai terhesség,az az mikor valami elindul,de végül nem fejeződik be.Ha valaki nem akar babát,vagy nem figyeli a menstruációját,akkor észre sem veszi.Ilyenkor hamar teherbe lehet esni újra.Nekem pont nov.1 én jött meg 8 nap után és dec.21 teszteltem negint pozit.Azért egy dokit keress fel,hogy megnézze kitisztultál e.
2019. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!