Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Khniki kérdése:

Akinek volt beágyazódási vérzése, leírná a tapasztalatait? Hanyadik napon, milyen erősségű, meddig tartott?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovuláció után 6 nappal volt , csak egy csepp vérzés volt lényegében és a derekam le akart szakadni mintha meg akarna jönni(hosszú a ciklusom, meg összevissza így azt hittem megjon) de nem jött meg végül és 6 nap múlva egész halványat pozitivat teszteltem már.
2019. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. a 10-11. dpo-n volt nagyon minimális pecsételés, rózsaszín volt. Nem éreztem semmit, talán egy enyhe mellfeszülésvolt csak. 14. dpo-n teszteltem pozitívat, aznap kellett volna megjönnie. Hőmérőztem, és fent maradt a hőm,nem esett le, mint máskor mikor szokott mensi előtt.
2019. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 es vagyok tényleg a mell szurkálódás nekem is volt , ez lemaradt
2019. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aghea válasza:
Én 10 napon vagyok de meg semmi vérzés és teszteltem és negatív lett 😟
2019. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtt egy héttel 3 napig barnáztam.
2019. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!