Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a kulonbseg a beagyazodasi...

Mi a kulonbseg a beagyazodasi verzes es a menstruacio kezdete kozott?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 24-28 naposak legtöbbször, most 26 nappal szamolt az alkalmazas.. ma reggel viszont ugyan keves ver tavozott pisiles kozben, ez a 24.napom. Gorcsolt rendesen a hasam,de 2 fajdalomcsillapitoval meg egy gorcsoldoval elmult
2019. jan. 8. 11:06
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Kezd megjönni.

A beágyazódási vérzés annyira ritka, hogy csak itt hallottam róla, senkinek sem volt a környezetemben.

2019. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy a beágyazódási vérzés olyan ritka, mint a fehér holló, míg a pecsételő vérzés menstuáció előtt baromi gyakori. Háromszor estem teherbe egyik előtt sem volt semmiféle pecsételés. Amikor pecsételtem a menstuáció előtti napokban, az előbb-utóbb mindig átment rendes vérzésbe.


De ha az elmélet érdekel, a beágyazódásos vérzés max. egy egyszeri, vagy egy egy napos alkalom, amikor kb. egy pöttyni színes (piros, barna) folyást lehet észlelni, amit aztán nem követ erősödő vérzés. Ha ennél több, akkor az vagy progeszteron elégtelenség mellett kialakuló terhesség, vagy simán a menstruáció kezdete.

2019. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Harmadik babámat várom. Soha nem barnáztam vagy véreztem amikor beágyazodott... Én is csak itt hallottam erről.
2019. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En is csak hallottam róla , mig 3 ok terhességeknél lett.Azt hittem meg jott ,erre fel napra ra el is múlt . csinaltam tesztet es pozitív lett 👀😂😂😂
2019. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Nekem például ma lett halványan pozitív a tesztem (a tegnapi kb. szellemcsíknak látszott még csak). Sok évvel ezelőtt rövid ideig szedtem fogamzásgátlót, azóta minden menzesz előtt barnázok. Viszont ez maximum 5-6 nap volt és fokozatosan erősödött a menzeszig. Most pontban peteérés után 7 nappal kezdődött, tehát elég korán és rögtön 1-2 fokozattal erősebben, mint máskor. Ez volt gyanús. Volt olyan este, hogy már sötétvörös volt a vérzés, kicsit erősebb és görcsölt a hasam. Azt hittem, valami hormonprobléma és ennyivel előbb megjön (sosem volt még erre példa). De aztán megint elcsendesedett. 6. napja tart a pecsételés, az 5.-en volt az alig látható 2. csík a teszten. Ma még halvány, de már egyértelműen pozitív.
2019. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!