Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ez beágyazó...

Elképzelhető, hogy ez beágyazódás vagy feleslegesen aggódok? 17L

Figyelt kérdés

3án voltam együtt a barátommal, 5én kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Aznap pont nem védekeztünk de mielőtt elment előtte egy pár perccel a biztonság kedvéért kihúzta, biztos nem bennem ment el. “Szúrkált” a hasam ma egész nap, meg nagyon fáradékony vagyok. Egyeltalán nincs olyan érzésem mintha meg jönne. Csak egy nagyon-nagyon picit véreztem reggel.

Elképzelhető, hogy a beágyazódásra reagálok ilyen érzékenyen vagy csak túlaggódom? Tesztet mikor érdemes csinálni?


2019. jan. 8. 19:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi ra az esely mert nem akkor peteeresed de attol van esely ra. Lehetseges hogy beagyazodas de szerintem nem valoszinu.

Hat a tesztelgetessel meg boven varhatsz mert semmit nem mutatna. Remenykedj hogy nem vagy terhes

2019. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

5 nap telt el azóta. A beágyazódás nem szokott ilyen hamar megtörténni. Viszont a "pont nem védekeztünk" hozzáállás oda vezet, hogy előbb-utóbb becsúszik a baba. Ilyenkor illene legalább utólag gondoskodni a fogamzásgátlásról. Hidd el, az abortusz nem olyan egyszerű mint feliratni egy tablettát.

Történt már ilyen a hónapban többször? Nem lehet, hogy azért nem jön meg mert korábban teherbe estél?

2019. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Nem történt még ilyen, napra pontosan szokott megjönni mindig, nem szokott késni. Ezért aggódok.. Többször is úgy volt, hogy majdnem elment, amíg bennem volt, de aztán ‘visszafogta’ magát és biztos nem bennem ment el. Csak amiatt aggódok, hogy ha mondjuk ilyenkor amikor majdnem elment, mégse sikerült teljesen ‘visszafognia’ magát. Nem védekeztünk mert tudom, hogy így mensi előtt elég kevés az esélye, de most azért parázok.

És mennyi késés után lehet tesztelni?

2019. jan. 8. 19:39
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen amilyen felelotlenek vagytok lehet hogy mar azelott terhes vagy es ez mar azert kesik.
2019. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
előző alkalmakból biztos nem vagyok terhes.
2019. jan. 8. 19:42
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladéktól is teherbe lehet esni és peteérés bármikor lehet! Előbb-utóbb bekapod a legyet.
2019. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
97%

Már hogyne lehetnél az előző alkalmakból terhes!?

Hát te írtad hogy többször is így csináltátok...

Lehet azért késik most,mert már terhes vagy, de nem a 3.ai aktusbol,az biztos!

Ha nem akartok gyereket,védekezzetek normálisan!!

2019. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek, igen lehetsz terhes de ennek még nem lennének tünetei majd csak három-négy hét múlva.
2019. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj egy tesztet. Mit vesztesz vele?
2019. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom megėrteni hogy miėrt nem lehet normálisan vėdekezni..


elėg sokan lettek terhesek, akik ugyanígy "vėdekeztek" mint ti.

2019. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!