Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki védekezés mellett lett...

Aki védekezés mellett lett terhes hogyan védekezett?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 12:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%

Mi naptármódszerrel “védekeztünk” (tudom,nem védekezés), tehát közvetlenül nem csináltuk élesben, közvetetten igen.:D

Úgy voltunk vele,hogyha ígyis szeretne jönni,jöjjön csak.:)

2019. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tehát megszakítással voltatok együtt Kedves Utolsó?
2019. jan. 9. 13:23
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

A naptármódszer nem egyenlő a megszakítással. A naptármódszer lényege, hogy a pár a feltételezett termékeny időszakban kerüli az együttlétet. A megszakítás meg az, ha nem a nőben megy el a pasi, hanem kiveszi még előtte.


Mindegyik mellett vidáman teherbe lehet esni, csak azoknak jöhet szóba, ahol a baba ha úgy dönt, jöhet.

2019. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom mi a különbség, csak ez a mondat vezetett félre: “tehát közvetlenül nem csináltuk élesben, közvetetten igen.” Mert arra gondoltam ebből, hogy talán élesbe nem is csinálták.
2019. jan. 9. 13:55
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

Elnézést a félreérthetőség miatt! A termékeny időszakban megszakítással voltunk együtt, a terméketlenben pedig megszakítás nélkül.Így értettem az “élesben” dolgot.

Bár az is igaz, hogy a megszakításos együttlét is éles bizonyos szinten.2 közeli ismerősöm is így esett teherbe.

Első voltam

2019. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az kiderült később, hogy mikor fogant a baba? Tehát hogy amikor élesbe csináltatok, de mégis volt peteérésed vagy amikor megszakítással voltatok együtt?
2019. jan. 9. 14:00
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
Rendszerint 1 héttel kisebbnek mérték a babát a koránál,így 1 héttel később lehetett az ovulációm valószínűleg,amikor már nem is alkalmaztuk a megszakítást.
2019. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Aki védekezés mellett lett terhes, az sehogy nem védekezett.

A naptármódszer nem védekezés, mint ahogyan a megszakítás sem, illetve az sem, ha valaki nem az aktus legelejétől használja az óvszert, vagy ha kiszakad, nem megy esemény utáni tablettát felíratni, vagy elrontotta a fogamzásgátló szedését. Ezek, amik miatt a legtöbb nő terhes lesz. De ez nem a védekezési módszer hibája. Ez személyi hiba.

Az, hogy valaki tényleg védekezzen és úgy legyen terhes, az olyan ritka, mint a fehér holló.

2019. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Ez baromira nem igaz utolsó, hogy aki védekezés mellett esett teherbe az nem is védekezett! Igen is teherbe lehet esni védekezés mellett is, hisz nincs 100%-os védelem.

Én normálisan szedett gyógyszer mellett maradtam terhes, el se akartam hinni, hogy ilyen van, míg meg nem történt. Tehát azért óvatosan a félvállról dobált mondatokkal.

Én az eset után váltottam hüvelygyűrűre + óvszert is használunk a férjemmel, mert azóta is sokszor rettegek, hogy megint nem kívántan teherbeesek, azt pedig nagyon nem akarjuk.

2019. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Egyik óvodásom spirál mellett fogant. Szülésnél vették ki a spirált is. Anyuka meglepődött anno mikor megtudta, hogy gyereket vár.
2019. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!