Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ginosytol vagy inofolic segített valakinek a teherbeesèsben?

jan. 9. 22:41  Privát üzenet  

A válaszok
Igen!Nekünk 2 évig nem jött a baba.Doki mondta hogy igyak inofolicet.Nem hittem benne,mert annyi mindent ettem ittam...3 het ivás után összejött,sajnos kémiai volt.Ittam tovább és másfél hónap ivás után újra sikerült.Most majdnem 7 hetes vagyok.😊

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 10. 06:24 Privát üzenet
Myo inozitolt iszok. Az ugyan az, csak sokkal olcsóbb. Még nincs baba.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 10. 06:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok 1-es. Mi is 2ève próbálkozunk, sokmindent próbáltam, egy kèmiai volt... Akkor bízok benne èn is 😊

# 3/6Időpont jan. 10. 07:21 Privát üzenet
Köszönöm!Barátnőm is most terhes,ő is az én pozitív példámból kiindulva kezdte el!😊Sok sikert!🤞

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 10. 08:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi 😊

# 5/6Időpont jan. 10. 16:09 Privát üzenet

Én 4 hónapig ittam, szerintem nekem nem az segített, de barátnőmnek első hónapban sikerült.

Nekem jobban bejött a Gyuri bácsi teái meg a harkányi gyógyvíz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 11. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ösztradiol szint mit mutat? Milyen szerepe van a teherbeesésben?
Barátcserje segített valakinek a teherbeesésben?
IR+PCOS csajok akik ittátok az Inofolicot nektek segített a teherbeesésben?
Inofolic ivása segített a peteérésben és a teherbeesésben?
Szeretnék érdeklődni hogy valakiknek van e személyes tapasztalata egy krémmel kapcsolatban ami segít a teherbeesesben. Egy vagina -gel. Most olvastam a neten róla és érdekelné...
Szerintetek inofolocor béres cseppel együtt lehet szedni? Segít a teherbeesésben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!