Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 napot késik, negatív...

13 napot késik, negatív teszt, feher folyás. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal mensi előtt 2 nappal voltunk együtt. Most 13 napot késik. Csináltam a 7.ik napon tesztet de negatív lett. Mensi elmaradása óta fehér folyasom van. Kis hányinger és szédülés. Nem kellett volna kimutatnia már a tesztnek?

#negatív teszt #Mensi késése
2019. jan. 11. 01:07
 1/8 A kérdező kommentje:

*és már vagy 3 napja görcsölök mintha meglenne a mensim, de nem jön.

Szeretnék babát. Lehetséges hogy terhes vagyok de a teszt nem mutatja ki? Valaki járt már így!?

2019. jan. 11. 01:16
 2/8 anonim válasza:

Én most hasonló cipőben vagyok. Dettó ugyan ezek a tünetek. 3 tesztet csináltam és mind negatív lett.

Viszont a mensi még mindig sehol. Fájdalmaim nincsenek szóval remélem terhesség van a dologban. Én holnap megyek nőgyógyászhoz.

Szerintem te is látogass el a nőgyógyászodhoz.

2019. jan. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat eleg keson voltstok egyutt, lehet hogy terhes vagy de amugy nem tartom valoszinunek.
2019. jan. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fehér folyásod eddig is volt, csak esetleg eddig nem tűnt fel, mert nem érdekelt.

Ha a teszted negatív, akkor nem lehet terhesség miatt szédülés meg hányinger. Szerintem se terhesség, ahhoz túl későn voltatok együtt.

2019. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nekem sose jön meg pontosan egyébként, átlagban 30-35 napos ciklusaim vannak. De most sokat késik. Már a 44.nap. Voltam már ezzel orvoshoz de azt mondták mindenbe rendben van. Elmegyek orvoshoz ahogy engedi az időm
2019. jan. 11. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem több mint 2hetet késett egyszer a menzeszem(próbálkoztunk abban a ciklusban) meg is voltunk győződve,hogy ez biztosan baba lesz,mindenféle terhes tünetet bemagyaráztam magamnak, deaz összes tesztem negatív volt, és fehér folyásom is volt elég sok.

Elmentem egy magán nőgyógyászhoz, és kiderült, hogy csak egy kis gyulladás.

szóval szerintem nem vagy terhes

2019. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta valami fejlemény?
2019. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem baba volt a dologban.
2019. dec. 3. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!