Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik hogy menstruacio...

Letezik hogy menstruacio alatt lenne peteeres? Ilyen lehet? Valaki volt már igy?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs :), de sok helyen olvastam én is népi bölcsességként, hogy ha nem jön a baba, érdemes menzesz alatt is próbálkozni. Ultrahangos követéssel tudnál erről bizonyságot szerezni, hogy nálad így van-e. (Egyébként tudtommal a peteérés az - az általában két hetes - folyamat neve, a termékeny nap meg hivatalosan tüszőrepedés/ovuláció. Szóval a pete már elkezd érni a menzesz alatt.)
2019. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Erdekes merr ugy fajt ahogy pé alatt szokott de viszont epp menstrualok. Viszont a hőm meg nem esett le sot egyre magasabb. Nem tudom mire vélni....
2019. jan. 11. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Menstruáció alatt estem teherbe. :(
2019. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igen, utolsó! Egyébként az unokatesóm is, pont menses alatt lett terhes. Mondta is, hogy ők gumit használnak, de akkor nem szóval tuti akkor esett teherbe.... Nem. Semmi.. Lehet nekem is akkor kéne próbálkozom, mert nem jön a baba...
2019. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 khniki ***** válasza:
Ha előző hónapban véletlenül elmaradt a tüszőrepedés, akkor általában a következő menzesz után azonnal bekövetkezik. És mivel a spermák 2-3 napig vígan elvannak benned, bármi lehet. Az egyik mostohafiam is így fogant.
2019. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!