Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Szerintetek terhes vagyok?

Megújjazott,de nem hatolt be,csak félek hogy az előváladék miatt az lehetnék mert oda tette a farkát. Nem éreztem hogy lett volna előváladéka de nagyon forró volt,és el sem élvezet. Tesztet hány napra rá érdemes csinálni?

Keress kérdéseket hasonló témában: szex

jan. 11. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok
Mivan...? Szal nem dugta be “csak egy-két-három-huszonnyolc másodpercre” sem csak megujjazott a - szerinted vmiért - előváladékod ujjàval... jól értem? Mert akkor no para..:

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jan. 11. 19:35 Privát üzenet

10 nap elteltével már tesztelhetsz, de akkor érzékenyét használj (10-est)

De csinálj újat a menszeszed előtt 3 nappal mindenképp.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 11. 23:08 Privát üzenet
Nem vagy terhes :)))

# 3/8Időpont jan. 11. 23:09 Privát üzenet
Azért ennél nehezebb teherbe esni. De hogy megnyugodj kb 1 het mulva csináld meg a tesztet.

# 4/8Időpont jan. 12. 00:30 Privát üzenet
Ige.sajnos előfordulhat. Kb 10 nap mulva csinálj tesztet. De olyan tesztet ami kifejezetten ujazás utanra van.. :* én már megsen lepödök ilyen kérdések láttán

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 12. 13:43 Privát üzenet
nem kene tizenevesen baszni!

A válaszíró 30%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jan. 12. 17:21 Privát üzenet
Mikor csinálja? 80 évesen?

# 7/8Időpont jan. 13. 23:12 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Te hülye.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont tegnapelőtt 11:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pénztárgépen dolgozok, árthat e a babának a mágnespad ha terhes leszek?
A laptopnak vagy a számítógépnek van valamilyen káros sugárzásuk? Neten olvastam hogy terhes nőknek ártalmasak.
Mondanátok olyan filmeket, mint pl a rossz tanár, barátság extrákkal, terhes társaság, másnaposok?
Hogy lehet egy Sim terhes? és meddig tart a terhesség?
Mit jelent hogy a GPT (alat) 48? Ez mire utal? Terhes vagyok és a 27 hétben! Izguljak miatta? A Nromál tartalom 0-32ig van
1,5 hónapos terhes vagyok 1 hete vagyok táppénzen. A munkahelyem 3 hónapig fizeti nekem a táppénzt, mert 3 hónapig dolgoztam náluk a fenmaradó időben a szülésig fizeti a...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!