Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Expect terhességi tesztcsík kinek mennyire vált be? Mennyire megbízható ez a fajta? Esetleg valakinek valami negaítv tapasztalata van ezzel a fajtával kapcsolatban?

jan. 11. 19:17  Privát üzenet  

A válaszok
Kettőt csináltunk, mindkettő + lett. 8 hónapos a gyerkőc itt mellettem.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 11. 20:36 Privát üzenet
2 csináltam az első terhességemnél 1 éves a fiam. 2 csináltam most 15 hetes vagyok 😊

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 11. 20:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gratulálok :) csak azert kerdeztem mert tobben azt mondtak h falls ez a fajta es en ma reggel csinaltam mensi elott 5 nappal vagyok. 4 vetelesen vagyok tul progi hiany miatt es most tamogatott ciklusom volt/van .. jo lenne ha igaz lenne :)

[link]

# 3/7Időpont jan. 11. 21:32 Privát üzenet
Halvány pozinak tűnik, remélem erősödni fog!! Nagyon drukkolok! ☺️☺️

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 11. 23:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

9 es 12 dpo :)

Szerintetek?

[link]

# 5/7Időpont jan. 14. 20:43 Privát üzenet
Pozi. Par nap és erősődik :) Gratulálok:) 2# voltam

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 14. 20:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bízom benne :) köszönöm :))

# 7/7Időpont jan. 14. 22:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valentin tesztcsik szerintetek megbízható?
Az X-epil tesztcsík ha pozitívat mutat, akkor az garantáltan pozitívat is jelent?
Megbízható a juva lab tesztcsík? Használtátok már? És a Hcg Line?
Segítene valaki, hogy a Palm-lab vércukor mérőhöz milyen tesztcsík kompatibilis? Mivel a Palm-lab csíkot már nem gyártják. Sajnálnám lecserélni mert megbízható kis készülék.
Mit gondoltok erről a tesztcsíkról? (Egens) Véleményekre vagyok kíváncsi, megbízható-e stb.
Expect Classic terhességi tesztcsík mennyire megbízható?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!