Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés
eva4 nevű felhasználó kérdése:

28,30, naposak a ciklusaim 26- ik nap délutáni pisiböl csináltam egy valentin tesztet ami halvány de jól látható. De 10 perc elteltével jelent meg a halvány csik. Pozitiv vagy negativ?

jan. 11. 20:14  Privát üzenet  

A válaszok
Ha pár percen túl jelenik meg a csík, az már nem számít. Fura, az én tesztemre ez rá volt írva...

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 20:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor negativ? reggel meg ismételem

# 2/5Időpont jan. 11. 20:29 Privát üzenet
Képet tudsz rakni?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 11. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

és terhes voltál?

# 4/5Időpont jan. 11. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nemtudom hogyan kell fotót felrakni

# 5/5Időpont jan. 11. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma késik 3 napja a menstruációm. Volt két halvány pozitív tesztem ma délutáni vizeletből. Holnap reggel is csinálok egy újat. Szerintetek is pozitív ugye? A képen kicsit...
Halvány pozítiv teszt délutáni vizeletből, másnap reggel még halványabb. Terhesség?
Megnéznétek, predictor early teszt. Időn belül kijött, száradás utáni kép, élőben rózsaszín. Kb 2-3 napot késik, délutáni mintavétel. Tegnap volt egy x-epil teszt iszonyú...
Egy nappal nem várt előtt délutáni nagyon halvány facelle tesztnek hihetek? Reggel csináltam egy one step-et az is nagyon gyanús volt de csak fényre forgatva láttam.
Ti is lattok valamit rajta? Nagyon halvany vagy csak szaradsi helye? Delutani pisibol Elvileg mar meg kellet volna jonnie de mostanaban oszevisza van
Két napja (03.14) -én reggel lett egy időntúli halvány pozitív tesztem (vaterás 10-es one step). Ma délutáni x-epil negatív. Volt már valakivel ilyen? Még lehet baba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!