Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehet, hogy előbb estem teherbe?

Ma pozitív lett a tesztem, már 1 hete késett. Az előző két menstruációm 3 napos volt, pedig 6 szokott lenni.

jan. 11. 20:41  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Lehagytam, hogy a teszt is rögtön pozitívat mutatott, nem kellett várni.

# 1/3Időpont jan. 11. 20:42 Privát üzenet
Velem is ugyanez történt. Mensitől számoltam 8 hetet és akkor mentem uh-ra a picike 7 hetes 5 napos volt. 12 hetes uh-n már 13 hetes 5 napos volt, tehát aszerint mensi előtt estem teherbe. Nem tudom melyik lehet a jó megközelítés de még mindig furi nekem is a 3 napos mensi mivel nekem is 6 napos szokott lenni és kevés is volt teljesen eltért a megszokottól. Mire végigfutott a tesztcsík azonnal 2 csík volt 😍

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 20:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, csütörtökön megyek az orvoshoz, sajnos több vetélésem is volt, így kell. Meg kíváncsi is vagyok, hátha korábban jött össze.

# 3/3Időpont jan. 12. 08:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ugye ha oktober 10-11 teherbe estem volna mar lennenek tuneteim?
Lehetséges, hogy teherbe estem?
Szerintetek van esélye hogy teherbe estem?
Ettől nem estem teherbe ugye?
Miért nem estem teherbe?
Mit tehetek? Sziasztok! Osszejottem egy fiuval aki 18 eves roma szarmazasu, en 16 eves vagyok es magyar szarmazasu! Nagyon szeretjuk egymast, de a szuleim tiltanak (tiltottak)!...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!