Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy előbb estem teherbe?

Lehet, hogy előbb estem teherbe?

Figyelt kérdés
Ma pozitív lett a tesztem, már 1 hete késett. Az előző két menstruációm 3 napos volt, pedig 6 szokott lenni.
2019. jan. 11. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy a teszt is rögtön pozitívat mutatott, nem kellett várni.
2019. jan. 11. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Velem is ugyanez történt. Mensitől számoltam 8 hetet és akkor mentem uh-ra a picike 7 hetes 5 napos volt. 12 hetes uh-n már 13 hetes 5 napos volt, tehát aszerint mensi előtt estem teherbe. Nem tudom melyik lehet a jó megközelítés de még mindig furi nekem is a 3 napos mensi mivel nekem is 6 napos szokott lenni és kevés is volt teljesen eltért a megszokottól. Mire végigfutott a tesztcsík azonnal 2 csík volt 😍
2019. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csütörtökön megyek az orvoshoz, sajnos több vetélésem is volt, így kell. Meg kíváncsi is vagyok, hátha korábban jött össze.
2019. jan. 12. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!